آرایشزیبـایـیزیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

۷ توصیه برای داشتن ابروهای پهن

ابروهای پهن جز ترندهای دنیا مد می‌باشد.ابروها در زیبایی چهره شما بسیار تاثیر گذارند. به همین دلیل، باید ابروهایی متناسب با صورت تان داشته باشید، اما در انتخاب مدل ابروی مناسب نمی‌توان مدل ابروهای مد شده در سال‌های اخیر را نادیده گرفت. اگر می‌خواهید که ابروهای پهن داشته باشید، باید کمی‌وقت بگذارید. در این متن با ۷ توصیه برای داشتن ابروهای پهن آشنا خواهید شد:

  1. ابروها را برندارید

اگر می‌خواهید ابروهای پهن داشته باشید مدتی به آن دست نزنید. البته ممکن است کمی‌سخت باشد و ابروها خیلی نا مرتب به نظر برسند. اما باید بدانید برای داشتن ابروی پهن باید صبر داشته باشید.

  1. لایه برداری کنید

لایه برداری یکی از الزامات داشتن پوست زیبا است. از لایه بردارها می‌توان برای ابروها نیز استفاده کرد. با یک مسواک نرم، خیلی آرام روی ابروها را مسواک بکشید و پوست و سلول‌های مرده را از این قسمت پاک کنید. این کار باعث می‌شود ابروها سریع تر رشد کرده، در نتیجه ابروهای پهن تری داشته باشید.

  1. از ویتامین و سرم استفاده کنید

برای رشد سریع ابروها سرم‌های زیادی وجود دارد. می‌توانید از یک مدل از آن‌ها استفاده کرده و ابروهای پهن تری داشته باشید. به علاوه این که می‌توانید از ویتامین بیوتن، که برای موی سر استفاده می‌شود، برای داشتن ابروی پهن نیز کمک بگیرید.

ابروهای پهن

  1. جاهای خالی را پر کنید

یکی از میکاپ آرتیست‌ها می‌گوید: « ممکن است یکی از بزرگترین مشکلات  شما در داشتن ابروهای پهن ابروهای ریخته و جای خالی آن‌ها باشد. اما به راحتی با کمک مداد ابرو و یا سایه ابرو می‌توانید جاهای خالی را پر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب یک مداد ابرو هم رنگ ابروهایتان است، البته برای اینکه در ظاهر ابروی پهن تری داشته باشید، می‌توانید از رنگ تیره تر از ابروها استفاده کنید ».

  1. ابروها را ثابت کنید

همان طور که اشاره شد، با برنداشتن ابرو می‌توان ابروی پهن داشت. اما در طول مدتی که به ابروهای خود دست نمی‌زنید ممکن است ابروها به هم ریخته شوند. برای این که از این به هم ریختگی خلاص شوید بهترین راه، استفاده از ژل ابرو است. فراموش نکنید که بعد از استفاده از ژل، روی ابروها را با فرچه ابرو صاف و یکدست کنید تا ظاهر براق نداشته باشند.

  1. از پوشاننده استفاده کنید

زمانی که با استفاده از یک مداد ابرو، سایه ابرو و یا ژل ابرو به ابروهایتان فرم می‌دهید، به موهای بیرون از فرم ابرو دست نزنید. برای پنهان کردن آن‌ها از کرم‌های پوشاننده استفاده کنید. با این کار ابروی پهن تری خواهید داشت.

  1. به متخصص مراجعه کنید

بعد از بلند شدن و پر شدن نقطه‌های خالی ابروها به اندازه کافی، وقت شکل دادن به ابرو و رسیدن به فرم ابروی پهن فرا رسیده است. این مدت بسته به سرعت رشد ابروهای شما ممکن است از چند هفته تا چند ماه طول بکشد. بعد از این مدت برای این که ابروی پهنی داشته باشید، بهترین کار رفتن پیش یک آرایشگر حرفه ای است.

برچسب ها

سپیده صالحی

سپيده هستم؛ دانش آموخته كارشناسي ارشد، رشته پژوهش هنر. عاشق تدريس كردنم. به هنر، ادبيات و تاريخ باستان علاقه مندم و سال ها در زمينه نقاشي موزاييك فعاليت كردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.