جدید ترین هاروح انگیز (روان شناسی)زندگی مدرنمحترم ( فرهنگ و آداب معاشرت)

۶ راز پنهان زنان جذاب

زنان جذاب علاوه بر زیبایی، مراقبت‌های خاصی را نیز رعایت کرده و به موارد ویژه ای توجه دارند. روان شناسان معتقد اند: « حتی هنگامی‌که زنان جذاب در مقابل هم جنسان خود قرار می‌گیرند، بر روی روحیه آن‌ها نیز مانند مردان اثرات مثبت می‌گذارند ». با این توضیحات، در ادامه به ۶ ویژگی زنان جذاب خواهیم پرداخت:

زنان جذاب و عطر

 زنان جذاب

خوشبویی مدت‌ها است که از بزرگترین علاقمندی‌های زنان به حساب می‌آید. عطرها و کرم‌های خوشبو یکی از مهم ترین ویژگی‌های زنان جذاب در مقابل مردان است. اگر عطر یک زن دارای ساختاری مناسب با شخصیت او باشد تاثیر آن بر دیگران به مراتب بیشتر خواهد بود. زنان شجاع با عطرهای قوی و زنان جذاب با انواع ملایم و نشاط بخش آن شخصیت شان را منعکس می‌کنند.

مراقبت از لب‌ها

 زنان جذاب

لب‌های یک زن از مهم ترین اعضای چهره او است، که در زیبایی تاثیر بسزایی دارد. زنان جذاب معمولا از این ویژگی آگاه هستند. شما نیز می‌توانید با استفاده از رژ لب یک درجه تیره تر از لب خود، ظاهری جذاب تر داشته باشید. رژهای روشن لب‌ها را برجسته تر و رژهای تیره لب‌ها را از آن چه که هست، کوچک تر نشان می‌دهد.

مراقبت از ناخن‌ها

 زنان جذاب

هر چند مردان از ناخن‌های بلند خوششان نمی‌آید، اما ناخن‌های زیبا یکی از رازهای زنان جذاب به شمار می‌آید. البته ناخن‌های مرتب توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند. ناخن‌های کوتاه، سوهان کشیده و لاک زده شده دست‌ها را زیباتر خواهند کرد.

زیبایی چشم‌ها در زنان جذاب

 زنان جذاب

هیچ مردی نمی‌تواند نسبت به چشمان زیبای یک زن بی تفاوت باشد. زنان جذاب نگاه اثرگذار خود را با سایه‌های دودی یا براق، ریمل مشکی و خط چشم باریک و مرتب برجسته تر می‌کنند. چشم‌ها تاثیرگذارترین عضو صورت هستند.

اگر بور و چشم روشن اید، خوش شانس هستید؛ چرا که تقریبا می‌توانید از همه رنگ سایه استفاده کنید. برای چشم و ابروی مشکی، رنگ‌های تیره و برای موی شرابی رنگ‌های کاراملی، طوسی و بنفش مناسب تر است.

آرایش موها

 زنان جذاب

دم اسبی‌های فانتزی از تاثیرگذارترین مدل‌های مو برای خانم‌ها است. همچنین موهای باز و براق نیز در میان زنان جذاب بسیار رایج می‌باشد.

رسیدگی به بدن

بدنی تمیز و نرم کلید زیبایی یک زن است. تغذیه سالم، مراقبت‌های معمول، حفاظت در برابر سرما، ماسک‌های طبیعی و درمان‌های دارویی به جوان ماندن بدن تان کمک خواهد کرد. به این ترتیب شما نیز می‌توانید جزو زنان جذاب باشید!

مطالب مرتبط :
زنان جذاب از نظر مردان چگونه اند؟ زنان جذاب چه ویژگی‌هایی دارند؟

 

منبع

برچسب ها

مریم امینی

مريم اميني هستم، كارشناس ارشد زبان و ادبيات فارسي. از ٦ سال پيش نويسندگي و ويراستاري را به عنوان حرفه اصلي خود انتخاب كرده ام. از آن جايي كه به كارم علاقه بسياری دارم، هميشه تلاش مي كنم "بهترين" ها را ارائه دهم. روزانه، به طور منظم، مطالعه و ورزش مي كنم. ديدن يك تئاتر خوب انتخاب اصلي من براي گذراندن اوقات فراغت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.