افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

خانم ها : یاد بگیریم چگونه جذاب تر باشیم

چگونه جذاب تر باشیم ؟ ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با خانم‌ها و راه‌های جذاب تر بودن آن‌ها با شما صحبت کنیم. تنها چیزی که برای جذابیت نیاز دارید، توجه به خودتان است. ما در این مطلب قصد داریم ۷ راه را برای جذاب تر بودن، به شما نشان دهیم.

لازم است خانم‌ها به این نکته توجه داشته باشند که برای جذاب بودن نیاز به چشم‌های جادویی، لب‌های قرمز و اندام بی عیب و نقص ندارند. اولین قانون جذابیت، اعتماد به نفس است و راه کسب اعتماد به نفس، تکامل شخصیت و کسب آرامش درونی است.


مقاله مرتبط : ۶ راز پنهان زنان جذاب

به تکامل شخصیت خود توجه کنید

آیا در روابط قبلی خود جملاتی مانند این که «‌ باید بزرگ بشوی » و یا این که « تو مشکلات جدی داری» را شنیده اید؟ اگر شنیده اید پس هم اکنون زمان آن فرا رسیده که رفتارهای  بچه گانه را کنار گذاشته و به بلوغ برسید. باید بپذیرید که عصبانیت‌های بی دلیل، حسادت و قهر کردن، رفتارهایی مربوط به دوران کودکی هستند و باید آنها را کنار بگذارید.

به ظاهر خود توجه کنید

ساده ترین راه برای جذابیت، توجه به ظاهر است. برخی از خانم‌ها تصور می‌کنند زیبایی ظاهری تنها مختص زمان بیرون رفتن از خانه است، در حالی که زیبایی خانم‌ها در داخل خانه بسیار مهم تر است. ورزش کنید، به سلامتی خود اهمیت دهید و از پوست خود مراقبت نمایید.


مقاله مرتبط : زنان جذاب چه ویژگی‌هایی دارند؟

بخشنده باشید

نسبت به خودتان و دیگران، بخشنده باشید. هر چیزی را که مورد علاقه خودتان است، تهیه کنید و  برای هدیه گرفتن به دنبال بهانه نباشید. این جذاب ترین ویژگی است که می‌توان در یک فرد پیدا کرد.

به کسب دانش توجه کنید

در دوره‌های آموزشی شرکت کنید، مطالعه کنید، چیز‌های جدید یاد بگیرید، به سمینارها بروید و در کنفرانس‌ها شرکت کنید. پیشرفت شما در زمینه فکری بسیار بیشتر از زیبایی ظاهری است و  باعث جذاب تر دیده شدن شما خواهد شد.


مقاله مرتبط : زنان جذاب از نظر مردان چگونه اند؟

سفر کنید

در هر فرصتی که به دست می‌آورید سفر کنید، جاهایی که تا به حال نرفته اید را بگردید و جاهایی که تا به حال ندیده اید را ببینید. به جای رفتن به مکان‌های تکراری،‌ به مکان‌های جدید در شهرهای جدید بروید. سفرهای خارج از کشور هم می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.  در سفر تجریبات جدید کسب می‌کنید و اطلاعات تان را افزایش می‌دهید.

تکامل روحی را فراموش نکنید

برای شناخت خود وقت بگذارید. افرادی که خود را بیش تر می‌شناسند، بهتر می‌توانند ابراز وجود کنند. کشف کنید که چه کسی هستید، دوست دارید چه کسی باشید و چه چیزی می‌خواهید. به خودتان فرصت دهید تا از استرس و عصبانیت رها شوید و به تعادل درونی برسید. یوگا و مدیتیشن انجام دهید و تمرینات تنفسی را یاد بگیرید.


مقاله مرتبط : جذابیت زنانه خود را با انجام این کارها از دست می‌دهید!

بر روی شغل خود تمرکز کنید

هر انسان هدفمندی جذاب است. مشخص کردن اهداف و تلاش برای رسیدن به این هدف‌ها باعث می‌شود تا احترام و اعتماد شما نسبت به خودتان افزایش یابد.

برچسب ها

سپیده صالحی

سپيده هستم؛ دانش آموخته كارشناسي ارشد، رشته پژوهش هنر. عاشق تدريس كردنم. به هنر، ادبيات و تاريخ باستان علاقه مندم و سال ها در زمينه نقاشي موزاييك فعاليت كردم.

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. نظر من این هست که هر خانمی‌خودش بلده چطور جذاب باشه و بنظر خودش بهترین هست
    این موارد هم موارد خوبی میتواند باشد اما من که زیاد برام جالب نبودچون افکار هرکس متفاوت هست .و هر خانمی‌باید خودش توانایی داشته باشه تا بفهمه چطور جذابتر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.