خارجیخانم گلگشتیان (معرفی مکان های خاص)فرحناز (سرگرمی هدفمند)گردشگری

چرا باید به نیکاراگوئه سفر کرد؟

این کشور با مردمانی خوش برخورد، مناظر آتش فشانی، معماری فوق العاده، ساحل‌های زیبا و جنگل‌های بکر ، شما را شگفت زده خواهد کرد، پس حتما به این کشور زیبا سفر کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا نیکاراگوئه و زیبایی‌های آن را بیش تر بشناسیم.

سواحل

اگر به راه رفتن بر روی شن‌ها و هم آغوش شدن با سواحل علاقه مندید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به نیکاراگوئه سفر کنید. غواصی در جزیره کورن و چشیدن طعم ریواس‌های این کشور می‌تواند بهانه بسیار خوبی برای سفر به آن باشد. رستوران‌ها این کشور از یک سو رو به جنگل‌های بارانی و از سوی دیگر رو به ساحل و دریا است که می‌تواند بسیار جذاب باشد. از همه مهم تر سواحل این کشور، هنوز بافت ناب و بکر خود را دارند و مصنوعات انسانی به آن‌ها راه پیدا نکرده اند، به همین دلیل اگر به دنبال طبیعت بکر هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به این کشور سفر کنید.

کشوری با شکوه

شهر گاراندا به دلیل داشتن معماری‌های با شکوه از قرون گذشته، یکی از جذاب ترین قسمت‌های دیدنی در این کشور می‌باشد. در این شهر می‌توان خانه‌هایی با قدمت ۳۰۰ سال یافت که در آن‌ها نقاشی‌های هنرمندان باستان خود نمایی می‌کنند. این شهر را می‌توان موزه ای از هنرهای باستانی در نظر گرفت که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد.


مقاله مرتبط :  به استرالیا سفر کنید و زیباترین مناظر طبیعی و حیات وحش را از نزدیک لمس کنید !

ماجراجویی در طبیعت

اگر به دنبال مکانی سرسبز هستید، ما به شما کشور نیکاراگوئه را پیشنهاد می‌کنیم. در این کشور مکان‌های بسیاری برای ماجراجویی و تجربه هیجان وجود دارد، شیرجه در آب‌های غارها، قایق رانی در رودخانه‌های پر از تمساح، شنا در جزیره وایت سند، پیاده روی در قلعه‌ها و&#۸۲۳۰;. همگی تجربه‌هایی هیجان انگیز را برای شما رقم خواهند زد.

بیشتر این مناطق بکر هستند و ساکنانی را ندارند و شاید به همین دلیل باشد که به این کشور سرزمین رودخانه‌ها و آتش فشان‌ها می‌گویند.

چرا نیکاراگوئه؟

بهترین دلیل برای سفر به این کشور، مردم و فرهنگ آن‌ها است. اگر علاقه به تاریخ دارید و یا می‌خواهید طبیعت بکر را از نزدیک حس نمایید، به این کشور سفر کنید.


مقاله مرتبط :  مراحل اخذ اقامت در ترکیه

توصیه نهایی

امروزه مکان‌های بکر اندکی هستند که زیبایی و  بکر بودن را با هم داشته باشند. طبیعت وحشی این کشور می‌تواند برای هر بیننده ای جذاب و خارق العاده باشد. از طرفی بومی‌های نیکاراگوئه همیشه مسافران را غافل گیر می‌کنند و خاطره ای خوش را در ذهن آن‌ها بر جای می‌گذارند. پس سفر به این کشور را حتما تجربه نمایید.

منبع
منبع
برچسب ها

علی اصغر جوادی

علی اصغر حدود 10 سال زبان انگلیسی خونده و 5 سال موسیقی کار کرده و نوازنده گیتاره . بیشتر اوقات فراغت به ساز زدن و کتاب خوندن میگذرونه و بر این باوره که همیشه میشه چیزهای جدید یاد گرفت و هیچ وقت برای هیچ چیز دیر نیست. . به جهت مطالعه زیاد اطلاعات خوبی در زمینه روانشناسی داره و بصورت تخصصی در زمینه روان شناسی به تولید محتوا میپردازه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.