خارجیخانم گلگشتیان (معرفی مکان های خاص)فرحناز (سرگرمی هدفمند)گردشگری

روسیه و جذابیت های آن را بیش تر بشناسید!

ما می‌خواهیم در این مطلب در رابطه با روسیه با شما گفت و گو نماییم. این کشور زیبا هر ساله میزبان گردشگران بسیاری است و جذابیت‌های فوق العاده ای را دارد. در ادامه همراه ما باشید تا از زیبایی‌های این کشور زیبا بیش تر بدانیم.

تاریخ و دوران معاصر

اگر به دیدن قلعه‌های تاریخی، کاخ‌های زیبا و کلیساها علاقه دارید،‌ به شما پیشنهاد می‌کنیم به روسیه سفر کنید. مسکو و سنتپترزبورگ از جمله زیباترین مناطق روسیه هستند که به هیچ عنوان نباید دیدن آن‌ها را از دست داد.

چرا روسیه؟

اگر به دنبال مکان‌های بکر برای استراحت هستید، به شما مناطق حومه ای در روسیه را پیشنهاد می‌کنیم. علاوه بر این روسیه صحنه انواع هنرهای لیبرال است که قطعا دیدن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

طبیعت

وضعیت اقلیمی‌این کشور بسیار منحصر به فرد بوده و نمونه آن در هیچ کشوری وجود ندارد. ایرکوتسک، نووسیبیرسک و یکاترینبورگ هم از جمله شهرهایی هستند که دیدن آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم،‌ زیرا طبیعتی خاص با مناظر شگفت انگیز در این مکان‌ها، منتظر شما خواهد بود.


مقاله مرتبط :  مراکش مقصدی هیجان انگیز برای ماجراجویان

در روسیه چه چیزی منتظر شما خواهد بود؟

اگرچه با سفر به روسیه دیوان سالاری ممکن است کمی‌شما را آزار دهد؛ اما با گذشت زمان و ارتباط با مردم مهمان نواز این کشور، می‌توانید این ناراحتی‌ها را فراموش کنید.

الکساندر سولژنیستین در مورد روسیه می‌گوید. «این کشور فرهنگی غنی و عمیق دارد که برای متفکران غربی  پر از معما می‌باشد. با سفر به این کشور از هنر و آرمان گرایی بیش از حد مردم آن، حیرت زده خواهید شد»


مقاله مرتبط :   اجاره خودرو در ترکیه

هنر و ماجراجویی

اگر به دنبال الهام گرفتن از هنرمندان به نام و مشهور هستید،‌ به روسیه سفر کنید. تولستوی و پوشکین، ملیتی روسی دارند که می‌توانید با سفر به این کشور، اطلاعات بیش تری از آن‌ها به دست آورید. این کشور مقصد رویایی عاشقان اسکی است و ما هم به شما پیشنهاد می‌کنیم اسکی در کرسنیا پولیانا را تجربه کنید و اگر هم جرات کافی را دارید سری به آتش فشان فعال کامچاتکا بزنید!

منبع
منبع
برچسب ها

علی اصغر جوادی

علی اصغر حدود 10 سال زبان انگلیسی خونده و 5 سال موسیقی کار کرده و نوازنده گیتاره . بیشتر اوقات فراغت به ساز زدن و کتاب خوندن میگذرونه و بر این باوره که همیشه میشه چیزهای جدید یاد گرفت و هیچ وقت برای هیچ چیز دیر نیست. . به جهت مطالعه زیاد اطلاعات خوبی در زمینه روانشناسی داره و بصورت تخصصی در زمینه روان شناسی به تولید محتوا میپردازه.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.