روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامتمحترم ( فرهنگ و آداب معاشرت)

چگونه می توانیم دوستانی صمیمی و روابطی رویایی داشته باشیم؟

برای بسیاری از خانم‌ها، دوستی و ارتباطات موضوعی بسیار مهم می‌باشد؛ زیرا همه خانم‌ها به یک دوست خوب و صمیمی‌نیاز دارند.چگونه می‌توانیم دوستانی صمیمی‌و روابطی رویایی داشته باشیم؟

دو مورد مهم برای به وجود آمدن یک رابطه دوستی خوب

برای داشتن روابطی بهتر و صمیمی‌تر ، باید دو موضوع را در نظر بگیرید:

  1. احساس راحتی و صمیمیت یکی از موضوعات مهم است. برای داشتن روابط خوب با دیگران، در ابتدا لازم است با فرد مقابل احساس راحتی کنید.
  2. موضوع مهم دیگر، ارزشی است که خودتان برای آن رابطه قائل هستید. باید خودتان از ارزش آن رابطه مطمئن باشید.

اگر این دو گزینه در یک رابطه وجود داشته باشد، یعنی رابطه کاملا صمیمانه است. این فرآیند ممکن است در پی یک تماس، یک پیام، توسط ایمیل، ارتباط رو در رو، با رفتن به یک کافی شاپ و یا زمانی که در باشگاه بر روی تردمیل می‌دوید، ایجاد شود.


مقاله مرتبط :‌دوستان واقعی یا دوستان مجازی ؟ کدام یک را ترجیح میدهید!

با این وجود در دنیای امروز، مشغله‌های بسیاری وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توان به راحتی با افراد صمیمی‌شد. در این مورد ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که کارهای روزانه خود را با هم انجام دهید. به طور مثال اگر قصد دارید برای خرید به فروشگاه بروید، از دوستان خود بخواهید با شما همراه شوند و برای خوش گذرانی بیش تر به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما دوست خود را به یک قهوه در کافی شاپ هم مهمان کنید.

برای داشتن یک رابطه خوب، تعادل هم بسیار مهم است. برقرار کردن تعادل در یک رابطه به بهبودی هر چه سریع تر آن کمک خواهد کرد.

دوستان خوب، جواهراتی هستند که زندگی ما را بهتر خواهند کرد.

اگر فردی در زندگی شما هست که برای او احترام خاصی قائل هستید، می‌توانید به داشتن روابطی بهتر و صمیمی‌تر با آن فرد، فکر کنید. دوستان خوب خود را به هیچ قمیتی از دست ندهید.


مقاله مرتبط :‌چگونه از نظر خانواده و دوستان بامزه باشیم!

منبع
psychologytoday
برچسب ها

علی اصغر جوادی

علی اصغر حدود 10 سال زبان انگلیسی خونده و 5 سال موسیقی کار کرده و نوازنده گیتاره . بیشتر اوقات فراغت به ساز زدن و کتاب خوندن میگذرونه و بر این باوره که همیشه میشه چیزهای جدید یاد گرفت و هیچ وقت برای هیچ چیز دیر نیست. . به جهت مطالعه زیاد اطلاعات خوبی در زمینه روانشناسی داره و بصورت تخصصی در زمینه روان شناسی به تولید محتوا میپردازه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.