افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

برونگرا و اجتماعی باشید تا دچار روزمرگی نشوید!

تحقیقات نشان می‌دهد که برای داشتن زندگی بهتر و شادتر به روابطی قوی و صمیمی‌نیاز دارید. با این حال ایجاد رابطه کار بسیار چالش برانگیزی است.

این که شما در طول زندگیتان تنها یک نفر را داشته باشید که می‌توانید با او صحبت کنید اصلا ایده خوبی نیست. چرا که نه تنها باعث سرگرمیتان نمی‌شود بلکه بیشتر مواقع گفتگوهایی با موضوعات تکراری خواهید داشت.

اگر می‌خواهید روابط تان را گسترش دهید با افراد ناشناس وارد گفتگو شوید. اما چگونه می‌توان این کار را به راحتی انجام داد؟ این وظیفه و مسئولیت شما است.

سعی کنید دنیای اطراف تان را با دقت نگاه کنید و در آن به ماجراجویی بپردازید. برای کسب تجربه هم که شده کارهای جدیدی انجام دهید برای مثال: تمامی‌فیلم‌های یک کارگردان یا بازیگر را تماشا کنید؛ هر روز به یک رستوران جدید رفته ناهارتان را در آن جا بخورید؛ غذاهای جدید را امتحان کنید؛ زندگی نامه افراد مشهور را بخوانید؛ برنامه‌های مستند را تماشا کنید؛ مطالعه نمایید؛ سعی کنید از زندگی روزمره و تکراری خود خارج شده و به مکان‌های تازه بروید؛ مسیر متفاوتی را برای رسیدن به محل کارتان انتخاب کنید و&#۸۲۳۰; . انجام این کارها سبب می‌شود که شما موضوعات جالبی برای شروع مکالمه با افراد مختلف داشته باشید. هر چه اطلاعات و تجربه‌های شما بیشتر شود می‌توانید گفتگو‌های بهتری را شکل دهید.


همچنین بخوانید :   چگونه می‌توانیم دوستانی صمیمی‌و روابطی رویایی داشته باشیم؟

منبع
psychologytoday
برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.