روان شناسیزناشوییلیلی (عاشقانه ها)مهربانو (روابط)

نکات مهمی که قبل از ازدواج باید بدانید !

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با برخی نکات مهم و ظریف با شما صحبت کنیم که توجه به آن‌ها قبل از ازدواج ضرورت دارد. ازدواج امری مهم و پیچیده است و به همین دلیل نباید، حتی از دوران قبل از ازدواج نیز نباید غافل بود؛ زیرا در این دوران افراد تصویری را که از یک دیگر دارند می‌سازند و لازم است به آن توجه ویژه ای شود.

  1. پول

زمانی که ازدواج کرده و در یک خانه زندگی می‌کنید، ممکن است شرایطی ایجاد شود که مجبور باشید پول‌های تان را مشترک خرج کنید؛ اما سعی کنید قبل از ازدواج نیز با هم خرج کنید.

  1. رازها

بهتر است رازهای شخصی خود را تنها برای خودتان نگاه دارید و آن را با هیچ کس در میان نگذارید.

  1. صفحه‌هات مجازی

رمز صفحات مجازی خود را نیز مانند رمز کارت‌ها نزد خود نگه دارید. نیازی به اشتراک گذاشتن آن‌ها وجود ندارد.

  1. دوست صمیمی

اگر صمیمی‌ترین دوست شما تبدیل به دوست مشترک شود، دیگر  نمی‌توانید با دوست خود درد و دل کنید، این شرایط ممکن است برای دوست شما نیز آزار دهنده باشید، پس دوست صمیمی‌تان را برای خود نگه دارید.

  1. اطلاعات در مورد روابط قبلی:

همان طور که از اسم آن مشخص است روابط قبلی برای زمان گذشته هستند، هیچ دلیلی وجود ندارد تا در مورد روابط قبلی خود با کسی که می‌خواهید ازدواج کنید، صحبت نمایید؛ زیرا گذشته متعلق به همان دوره است و اکنون دنیای کاملا جدیدی را تجربه می‌کنید.


مقالات مرتبط : مهم ترین خصوصیات فرد مناسب برای ازدواج کدام‌ها هستند؟ قبل از پاسخ مثبت به شریک زندگی آینده تان این سوالات را از خودتان بپرسید

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. زندگی گذشته هرکسی به خودش مربوط میشه اما خیلی‌ها اصرار دارند که راجب گذشته طرف مقابل همه چیزرو بدونن و این اصلا درست نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.