افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

مدل انگشت شما چگونه است؟ رازهایی از ارتباط اندازه انگشتان و شخصیت افراد

تست شخصیت

تفاوت اندازه بین انگشت اشاره و انگشت حلقه، سرنخ‌هایی در مورد نوع شخصیت شما را نشان می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا از حقایق جالبی که در رابطه با این موضوع وجود دارد، بیش تر بدانیم.

همه روزه نتایج تحقیقات جالب دانشمندان را مطالعه می‌کنیم. قطعا برخی از آن‌ها سرگرم کننده اند ! طبق نتیجه تحقیقات جدید صورت گرفته با توجه به انگشتان دست، می‌توانید در مورد شخصت خود اطلاعاتی جالب را به دست آورید. به طور مثال انگشت حلقه، میزان تستسترون دریافتی در شکم مادر را نشان می‌دهد. اگر مقدار زیادی از این هورمون دریافت کرده باشید، انگشت حلقه شما از انگشت اشاره بلند تر خواهد شد. در ادامه با توجه به تصویر زیر یکی از دست‌ها را انتخاب نمایید تا از نتایج آن بیش تر بدانیم.

اندازه انگشتان

گروه A : فرد بسیار تاثیر گذاری هستید

افرادی که در این گروه قرار دارند، انگشت حلقه بلندتری نسبت به اشاره خواهند داشت . شما حرف زدن با دیگران را دوست دارید و فردی اجتماعی هستید. فردی با اعتماد به نفس و بسیار تاثیر گذار بوده و به ریسک کردن هم علاقه دارید. شاید گاهی عصبانی باشید؛ اما با اراده هستید و  مناسب ترین شغل‌ها برای شما سرباز، مدیر فروش و یا مدیر اجرایی می‌باشد.

گروه B : شما مادرزادی رهبر به دنیا آمده اید

افرادی که در این گروه قرار دارند، انگشت اشاره بلندتری نسبت به انگشت حلقه دارند. این افراد روحیه مدیرتی داشته و به مدیریت جمعی علاقه مند هستند. شما مادرزادی رهبر به دنیا آمده اید و مناسب ترین رده‌های شغلی برای شما سیاست مدار، نویسنده و یا معلم می‌باشد.

گروه C : خیلی خوب ارتباط برقرار می‌کنید

افرادی که در این گروه قرار دارند، انگشت اشاره و انگشت حلقه یک اندازه ای دارند. اگر در این گروه قرار گرفته اید، یعنی توانایی شما در برقراری ارتباط در سطح خوبی قرار دارد. دیگران به راحتی رازهای شان را با شما در میان می‌گذارند و به صورت کلی فردی قابل اعتماد برای دیگران می‌باشید.


مقالات مرتبط : تست روانشناسی : میزان اعتماد به نفس خود را بسنجید؟ تست شخصیت : با این تست به اینکه شخصیتی کاری، خوشگذران و یا آگاه دارید پی ببرید

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.