خبر فوریزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)

استایل بی نظیر « ملانی ترامپ» بانوی اول آمریکا

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با بانوی اول آمریکا ملانی ترامپ با شما گفت و گو نماییم. ملانی ترامپ پس از رییس جمهور شدن شوهرش، به یکی از زنان مدل برجسته در آمریکا تبدیل شده است. البته تا قبل از این اتفاق نیز او به مدلینگ بوده و حالا به سبب رییس جمهور شدن همسر وی،  بر شهرتش افزوده شده است.

استایل ساده و به دور از اغراق  بانوی اول جدید آمریکا ملانی ترامپ ، امروزه بسیار مورد توجه می‌باشد.وی با قد ۱۸۰ و سن۴۶ ،متولد یوگوسلاوی می‌باشد و به دلیل زیبایی و استایلش در بسیاری از مجلات و روزنامه‌ها نیز دیده می‌شود.

ملانی ترامپ..

ملانی ترامپ بعد از ورود به دانشگاه، بلافاصله با ترک تحصیل به مدلینگ روی آورد. بعد مدت طولانی از انجام این کار در سال ۲۰۰۵، با ترک مدلینگ با دونالد ترامپ ازدواج کرد و کارش را به عنوان طراح جواهرات و ساعت ادامه داد . ملانی که یک مهاجر یوگوسلاوی است در سال ۲۰۰۶ به تابعیت کشور آمریکا درآمد . مراسم عروسی این زوج با اختلاف سنی ۲۴ سال در عمارت Mar-O-Lago ۵۸ خوابه با ۳۳ سرویس بهداشتی و حمام در Palm Beach برگزار شد . در مراسمی‌که هیلاری کلینتون نیز حضور داشت ملانی لباس عروسی به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان با طراحی Christian Dior به تن داشت . هر چند در طول مراسم انتخاباتاو بیش تر در پشت پرده حضور داشت؛ اما با حضور در تمام مراسم‌ها همیشه توانسته با استایلش توجه‌ها را به خود جلب کند .


حتما بخوانید : ایوانکا ترامپ ، بانوی اول امریکا !

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.