خبر فوریزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)

۵ نماد زیبایی جنیفر لوپز !

جنیفر لوپز از دهه ٩٠ میلادی تا به امروز نه تنها به عنوان یک هنرمند موفق، بلکه به عنوان یکی از نماد‌های زیبایی نیز شناخته می‌شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ۵ نماد زیبایی جنیفر لوپز که او را به الهه زیبای صحنه‌ها و بسیاری دیگر از نماد‌های زیبایی تبدیل کرده است، آشنا شوید:

  • برنز و درخشان

جنیفر لوپز با زیبایی خود که از نژاد آمریکای جنوبی سرچشمه می‌گیرد، همیشه الهه برنزی فرش قرمزها بوده. لوپز این ویژگی را مدیون پوست برنزه و درخشان خود است. او همیشه پوست درخشان و سالم خود را که یک نعمت خدادادی است، با رنگ‌های مناسبی از تنالیته زیبای برنز و قهوه ای کامل کرده و زیبایی ذاتی خود را به نمایش می‌گذارد.

  • موهای بسیار لطیف

تنها ویژگی که از دهه ٩٠ تا به امروز در ظاهر جنیفر لوپز تغییر نکرده، موهای بسیار لطیف و خوش حالت او است. مدل موی بسته مخصوص او نه تنها یکی از ویژگی‌های زیبایی جنیفر لوپز است، بلکه در سال‌های ٢٠٠٠ تبدیل به یکی از نماد‌های زیبایی هم شد.


حتما بخوانید : ۷ روش عجیب سلبریتی‌ها برای مراقبت از پوست خود!

  • لب‌های درخشان

جنیفر لوپز هنرمندی است که همیشه به آیین‌های زیبایی خود وفادار است. لوپز پوست درخشان خود را که نماد زیبایی او است با لب‌های درخشان کامل می‌کند. لب‌ها جنیفر لوپز تا به حال به صورت مات دیده نشده است و همیشه با برق لب پوشانده می‌شود.

  • مدل موی گوجه ای

جنیفر لوپز سال‌ها بر روی فرش قرمز، زیباترین تصویر‌ها را از خود ثبت کرده و این را مدیون مدل موهای گوجه ای و با شکوه خود است که همیشه با استایل جسورانه او هماهنگ بوده. جنیفر لوپز را می‌توان چهره ۵٠ مدل موی گوجه ای نامید. با وجود این که لوپز هر دفعه با مدل مویی جدید و جذاب ظاهر می‌شود، اما مدل موی مورد علاقه او، مدل گوجه ای سفت و مخصوص بالرین‌ها است. این مدل موهای سفت، درخشش صورت لوپز را نمایان کرده و ظاهر زنی قدرتمند را به او می‌بخشد.

  • موهای چتری

در میان ٨ زنی که مدل موی چتری را تبدیل به یک نماد زیبایی کرده اند، بدون شک جنیفر لوپز پرچم دار آن‌ها است. جنیفر لوپز با مدل موی چتری خود گاهی شبیه به مدل‌های جوان دهه ٩٠ میلادی می‌شود. او با چتری‌های پر پشت خود که گویی چهره اش را قاب می‌کنند، زیبایی‌های خود را بیش تر به رخ می‌کشد.

برچسب ها

سپیده صالحی

سپيده هستم؛ دانش آموخته كارشناسي ارشد، رشته پژوهش هنر. عاشق تدريس كردنم. به هنر، ادبيات و تاريخ باستان علاقه مندم و سال ها در زمينه نقاشي موزاييك فعاليت كردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.