افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

آیا می خواهید جذاب تر به نظر برسید ؟ این مطلب را بخوانید

فاکتورهای بسیار زیادی در دنیای امروز، می‌تواند نشان دهنده جذابیت باشد. برای اینکه جذاب تر به نظر برسید می‌توانید از روش‌های متفاوتی نیز استفاده نمایید، به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با روش‌هایی کاربردی برای شما صحبت کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بر میزان جذابیت خود بیفزایید.

  1. مثبت اندیشی

مثبت اندیشی به معنای داشتن احساس خوب می‌باشد و  این احساس می‌تواند جذب کننده همه خوبی‌ها و خوشی‌ها شود. یه صورت کلی گذران وقت با افراد مثبت اندیش می‌تواند لحظات خوبی را برای همه افراد رقم بزند، به همین دلیل مثبت اندیش‌ها افرادی جذاب تر هستند.

  1. عشق ورزی به خودمان

فراموش نکنید که برای جذاب بودن و برای این که دیگران شما را دوست داشته باشند، ابتدا باید این حس را خودتان داشته باشید. اگر در حال حاضر این حس را به خودتان ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، لیستی از ویژگی‌های مثبت خود را نوشته و هر روز بر روی آن‌ها تمرکز کنید تا کم کم حس بهتری به خودتان پیدا کنید.

  1. مهربانی

فقط کافی است نسبت به مردم مهربان باشید. از اخلاق و رفتار‌های آن‌ها بهانه نگیرید و سعی کنید به همه افراد با دید مثبت بنگرید. با باجه دار فروشگاه، با پسر بچه بیش فعال در هواپیما و با آن جوانی که در اتوبان از شما سبقت می‌گیرد، مهربان باشید.


حتما بخوانید : با خواندن این مطلب به ۳۶ راز جذابیت پی ببرید !

  1. بخندید

به صورت کلی زندگی را خیلی جدی نگیرید و به اتفاقات خوب و بد آن بخندید. اگر این روش را در پیش بگیرید، دیگران نیز به شما نزدیک شده و در کنارتان احساس بهتری خواهند داشت.

  1. خودتان باشید

شاید برای همه ما پیش آمده باشد که گاهی بنابر دلایلی در شرایطی خاص، مجبور می‌شویم نقش بازی  کنیم؛ اما برخی افراد همواره در حال نقش بازی کردن هستند و هیچ گاه نیز نمی‌توانند خود واقعی شان را نشان دهند. اگر به دنبال جذابیت هستید، باید همیشه و در هر حالی، خود واقعی تان باشید..

  1. خلاقیت

از لانه امن خود خارج شوید و کمی‌کار‌های غیرمنتظره انجام دهید. با این روش نیز می‌توانید درصد جذابیت خود را بالا ببرید. تنها کافی است کمی‌خلاق باشید تا بتوانید به هدف خود برسید.

  1. عشق بی قید و شرط

به دیگران عشق بورزید و در عوض از آن‌ها هیچ انتظاری نداشته باشید. برای تفریح هم که شده عشق بورزید و خواهید دید که این عشق ورزی  چه تاثیراتی روی زندگی شما خواهد داشت.

منبع
liveboldandbloom
برچسب ها

علی اصغر جوادی

علی اصغر حدود 10 سال زبان انگلیسی خونده و 5 سال موسیقی کار کرده و نوازنده گیتاره . بیشتر اوقات فراغت به ساز زدن و کتاب خوندن میگذرونه و بر این باوره که همیشه میشه چیزهای جدید یاد گرفت و هیچ وقت برای هیچ چیز دیر نیست. . به جهت مطالعه زیاد اطلاعات خوبی در زمینه روانشناسی داره و بصورت تخصصی در زمینه روان شناسی به تولید محتوا میپردازه.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.