روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامتمحترم ( فرهنگ و آداب معاشرت)

خصوصیات ظاهری و ژست های خاص خانم ها که میتواند آقایان را جذب کند!

در این مطلب نکاتی را به شما می‌گوییم که علم ثابت کرده می‌توانید با استفاده از آن‌ها فانتزی ترین  قرار ملاقات خود را  با نامزدتان رقم بزنید.  این  نکاتی علمی‌می‌تواند شما را شگفت زده کند و در پشت آن حقایقی است که راز کیوپد( اسطوره یونانی عشق ) را برملا خواهد کرد.

لب‌های شما

لب‌ها جذاب ترین عضو فیزیکی خانم‌ها می‌باشد، این ادعا را دانش مندان داتشگاه منچستر بیان کرده اند. برای تایید این موضوع کافی است به جذابیت برخی بازیگران‌هالیوودی مانند آنجلینا جولی و اسکارلت یوهانسون بیاندیشید تا دیگر جای بحثی باقی نماند. علاوه بر این تحقیقات نشان می‌دهد برای جلب توجه مردان در مدت زمان طولانی تر، می‌توانید از رژ لب‌های صورتی یا قرمز استفاده نمایید. اگر بین این دو رنگ شک دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از قرمز که کلاسیک تر نیز هست، استفاده نمایید.

رابطه چشمی‌قوی

علاوه بر این که چشم‌ها پنجره ای رو به روح هستند، دری برای جلب توجه عاشقان نیز می‌باشند. هنگامی‌که  ما مجذوب شخصی می‌شویم، مردمک چشمان مان کمی‌گشادتر می‌شود و هم چنین مردم بیش تر مجذوب چشمانی خواهند شد که مردمک‌های گشادتری را دارند .

سفید هم چون مروارید

تحقیقات نشان می‌دهد که بیش تر مردم جذب داندان‌های سفید و صاف خواهند شد. البته این موضوع کاملا مشخص است که هیچ کس علاقه ای به دیدن دندان‌های زرد و نامرتب ندارد. پس حتما مرتب به دندانپزشک مراجعه کرده و از مسواک و نخ دندان استفاده نمایید.

شاید اگر بدانید بسیاری از مردم بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمی‌کنند، شگفت زده شوید. این موضوع بسیار مهمی‌است و می‌تواند نشان دهنده میزان سلامت و باروری زنان باشد.

خندیدن مانند ایموجی‌ها

خندیدن مانند ایموجی‌ها( شکلک‌هایی که در تلفن همراه استفاده می‌کنیم و لبخند واقعی دارند) می‌تواند چهره ما را شاد و خندان نشان دهد، البته توجه داشته باشید که در موقعیت‌های مناسب از این نوع خندیدن استفاده نمایید. تحقیقات نشان می‌دهد مردان بیش تر جذب زن‌هایی خواهند شد که لبخند بر روی  لب دارند. توجه داشته باشید که مقصود از این مورد، خنده‌های مصنوعی و تظاهری نیست.


همچنین بخوانید :   ۷ راهکار توصیه شده توسط ” مارک تواین ” برای داشتن زندگی موفق تر

صدای بلندتر

تحققیات نشان می‌دهد خانم‌هایی که صدای بلندتری دارند، جذاب تر به نظر می‌رسند؛ زیرا هر چه صدای افراد بلندتر باشد به معنای کوچک تر بودن سایز بدن آن‌ها است! اگرچه صحبت کردن در رابطه با سیگار  ارتباطی با این موضوع ندارد؛ اما باید بدانید که سیگار کشیدن صدای شما را تغییر داده و عمق آن را بیش تر می‌کند و علاوه بر زرد شدن دندان‌ها، منجر به سرطان نیز خواهد شد.

اندام

تاکنون تحقیقات مختلفی در این باره انجام شده است که مشخص شود،‌ کدام نوع اندام برای مردان می‌تواند جذاب تر باشد. در برخی از آن‌ها مشخص شد مردان به دنبال اندام کوچک تر بوده اند و در مطالعات دیگر مشخص شد که مردان سایز‌های بزرگ تر در اندام را جذاب تر می‌دانند. به همین دلیل می‌توان گفت این موضوع در مورد همه مردان یکسان نیست و آن‌ها می‌توانند به تمام انواع اندام، علاقه مند باشند.

استفاده از رنگ قرمز

در تحقیقی دیگر که با عکسی از دو زن در لباس‌های قرمز و آبی انجام شده بود، مشخص شد که زن با لباس قرمز جذاب تر از زن در لباس آبی می‌باشد.  حتی برخی از مردان در اظهارات خود گفته بودند که حاضرند پول بیش تری را برای زن قرمز پوش خرج کنند و هم چنین با او قرار بگذارند؛ در حالی که به زن آبی پوش هیچ شانسی نداشته است.

جذابیت زبان بدن

اگر شما در کافی شاپ در حالت متمایل به نامزدتان نشته اید، یعنی به او علاقه مند هستید. اگر در حالی تکیه داده اید که با تکان‌های سر نامزدتان را تایید می‌کنید و یا پاهای تان به سمت او می‌باشد، باز هم نشان دهنده رابطه ای سرشار از علاقه است. علاوه بر این موارد، سرخ شدن گونه‌ها نیز روشی است که بدن برای جذب جنس مخالف از آن استفاده می‌کند. پس اگر قصد دارید برای یک قرار ملاقات به بیرون بروید، فراموش نکنید که از کمی‌رژگونه استفاده نمایید.

تقارن صورت

براساس تحقیقات محققان تقارن صورت یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی است که می‌تواند بر جذابیت زنان موثر باشد. تقارن صورت به وضعیتی گفته می‌شود که در آن سمت چپ و سمت راست صورت شما، دقیقا با هم یکسان باشند و بالعکس&#۸۲۳۰;

بیش تر مدل‌ها  و افراد مشهور، صورت‌های بسیار متقارنی دارند. تنها با عمل‌های جراحی می‌توانید تقارن صورت خود را تغییر دهید، که البته ما به شما این روش را پیشنهاد نمی‌کنیم.

اگر صورت شما به صورت طبیعی متقارن است، تبریک می‌گوییم؛ اما اگر صورت تان متقارن نیست، لازم نیست نگران نباشید؛ زیرا در مطالب بعدی به نکاتی غیر ظاهری اشاره خواهیم کرد که می‌تواند  بر جذابیت شما بسیار تاثیر گذار باشد.


همچنین بخوانید :   این باورها را درباره رابطه جنسی تان دور بریزید !

منبع
thelist
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.