زیبـایـیزیباییعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

در جراحی زیبایی بینی ، ساختار آن نقش اساسی را بازی می کند

جراحی زیبایی بینی باید متناسب با ساختار بینی و صورت بیمار باشد. در غیر این صورت برخی مشکلات در عملکرد بینی ایجاد شده و همچنین در تناسب صورت فرد اختلالاتی به وجود می‌آید. در ادامه این مطلب نکاتی را که باید در مورد جراحی بینی بدانید برای شما توضیح خواهیم داد:

جراحی باید متناسب با ساختار بینی فرد باشد

مدل خاصی از بینی که در فردی زیبا به چشم می‌آید، ممکن است در شخص دیگری به همان زیبایی نباشد. بینی در ظاهر فرد نقش اساسی را بازی می‌کند. همچنین ارتباط مستقیمی‌با اعتماد به نفس شخص دارد. در نتیجه، جراحی نادرست می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی در زمینه سلامت و ظاهر بیمار شود. در جراحی زیبایی بینی باید ظاهر بینی را نسبت به تناسب آن با دیگر اعضای صورت در نظر گرفت.

از این رو فرد باید قبل از جراحی تحت بررسی و ارزیابی‌های دقیق ساختار بینی قرار بگیرد. همچنین بیمار باید درخواست‌های قابل اجرای خویش را در این زمینه مطرح کند. برخلاف تصور تنها چشم‌ها نیستند که در ظاهر اثر می‌گذارند، بلکه بینی نیز در این زمینه نقش بزرگی ایفا می‌کند. از این رو مدل بینی که از جانب افراد، زیبا نامیده می‌شود ممکن است در همه افراد و صورت‌ها به همان زیبایی دیده نشود. ساختار بینی هر فردی راهنمایی در جهت نحوه انجام جراحی خواهد بود. از این رو استفاده از مدل‌هایی که متناسب با این ساختار نمی‌باشند، کار صحیحی نیست.


حتما بخوانید : باورهای غلط در رابطه با جراحی بینی !

جراحی بینی منحصر به شخص

در جراحی زیبایی بینی نباید از سلامت شخص غافل شد. حفظ سلامت بینی و عملکردهایی چون تنفس و حس بویایی آن باید به عنوان اساس کار قرار بگیرد. نکته دیگری که در این زمینه باید مد نظر داشت، این است که بینی باید با خطوط کل صورت متناسب باشد. مدلی که تناسب صورت را به هم بزند به لحاظ زیبایی نتیجه مورد انتظار را نداشته و به جای رفع معایب، مشکلات زیادی را نیز به ایجاد خواهد آورد.

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.