افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

خانم هایی که احساس می کنید جذاب نیستید ، اگر می خواهید همسر ایده آل خود را بیابید ، بخوانید !!!

زندگی می‌تواند برای خانم‌هایی که فکر می‌کنند از نظر فیزیکی زیبا و جذاب نیستند سخت باشد. این تفاوت‌ها در برخی موقعیت‌ها می‌تواند برجسته تر باشد که یکی از آن‌ها در هنگام آشنایی‌های اینترنتی می‌باشد.

مراحل

بدانید که ممکن است پذیرفته نشوید، پس خودتان را برای آن آماده نمایید

متاسفانه برخی از مردان مجرد هنوز، کوته فکر و بی غیرت هستند و در اینترنت  به دنبال دخترهای جوان برای خوش گذرانی می‌گردند این مردان  آن کسانی که شما می‌خواهید نیستند. شما مرد محکمی‌و ثابت قدمی‌را می‌خواهید که در اینترنت به دنبال دخترها و شخص سومی‌نباشد.

توصیه‌هایی که در کتاب‌های آموزش برای قرار ملاقات‌های اینترنتی آورده می‌شود، نادیده بگیرید

بیش تر این کتاب‌ها توسط افراد زیبا و برای خانم‌های زیبا و بدون نقص نوشته شده اند. برخلاف آن چه در این کتاب‌ها آمده است، خودتان را نفروشید. به طور مثال اگر مطیع و متین نیستید، مانند این گونه افراد رفتار نکنید و به صورت کلی به چیزی که نیستید، تظاهر نکنید. در واقع کلمه Personality یا شخصیت برخواسته از ادبیات لاتین می‌باشد  و همان ماسکی است که بازیگران در هنگام اجرای نقش ساختگی خود از آن استفاده می‌کنند. این ماسک را بردارید و خود واقعی تان باشید.

به ندای درونی خود گوش دهید

اگر از شخصی احساس بدی را گرفتید، به ندای درونی خود گوش داده و رابطه خود با آن شخص را تمام کنید و کتاب « The Gift of Fear» از گوین دا بکر را بخوانید. این کتابی است  که در آن نحوه توجه به ندای درونی مان که برخاسته از احساسات شهودی است، آموزش داده می‌شود.

خلاق باشید

مردان در قرارهای اینترنتی ایمیل‌هایی خوب و حاوی کلمات هوشمندانه ای را از خانم‌های مجرد، دریافت نمی‌کنند. سعی کنید پروفایل تان را کنجکاو کننده بسازید و برای آقایی که مد نظرتان است، یادداشتی شگفت انگیز را آماده نمایید.

درباره یادداشتی که می‌نویسید، فکر کنید

یادداشتی که می‌نویسید باید هوشمندانه و متفکرانه باشد. در واقع این یادداشت انعکاسی از خود واقعی شما می‌باشد. شما با نوشتن این یادداشت افراد را دعوت می‌کنید و به آن‌ها با پاسخ به سوالات شان واکنش نشان می‌دهید. جذاب و مرموز باشید و نکته‌های ذیل را در نوشتن یک یادداشت تبلیغاتی رعایت نمایید:

فضای خالی ما بین نوشته‌های خود بگذارید، به عبارت دیگر لازم نیست تمامی‌صفحه را پر کنید.

« بوی کباب را بفروشید نه خود کباب را» اولین ایمیل و یا پیامی‌که می‌فرستید مانند کبابی است که بوی وسوسه کننده ای دارد و طرف مقابل تان نیز نمی‌تواند از این پیشنهاد وسوسه کننده بگذرد.

سیستماتیک عمل کنید

از یادداشت‌های خود نگهداری کنید. به صورت کلی اگر همه چیز متفکرانه، سیستماتیک و مداوم باشد، شانش بیش تری برای موفقیت خواهید داشت، نسبت به حالتی که همه چیز پراکنده و با  تلاش کم باشد.

برای سرمایه گذاری در این مورد بیش ترین انرژی خود را صرف نمایید. هنگامی‌که شما در این مورد موفق شوید، همیشه بعد از آن خوشحال خواهید بود. این موضوع می‌تواند هدفی مهم و ارزشمند برای شما باشد که نیازمند تلاش فراوان نیز هست.


حتما بخوانید : جذابیت زنانه خود را با انجام این کارها از دست می‌دهید!

از عکس استفاده نکنید

اگرچه این مورد برخلاف بیش تر توصیه‌های قبلی است؛ اما برگرفته از توصیه‌های کاربردی در زندگی واقعی می‌باشد.  هنگامی‌که شما ایمیلی معارفه ای را به طرف مقابل می‌فرستید، باید از کلماتی استفاده کنید که تصویر شما را به صورت وسوسه انگیزی ترسیم می‌کند. روبرت فراست می‌گوید« عشق تمایلی وسوسه انگیز است که منجر به دوست داشتن وسوسه انگیز در افراد می‌شود» از کلمات باید طوری استفاده کنید که شما را خواستنی به تصویر بکشند.

پروفایل را خوب بنویسید

حدودا ۹۵ درصد از پروفایل‌ها با کلماتی مانند: « من &#۸۲۳۰;&#۸۲۳۰;.هستم» و یا « دختری کم خرج هستم» و یا « من می‌خواهم&#۸۲۳۰;» آغاز می‌شوند. اگر پروفایل شما با این گونه جملات آغاز نمی‌شود، از دیگران یک  سر و گردن بالاتر هستید و با احتمال بیش تری در این بازی برنده خواهید بود. می‌توانید پروفایل خود را با یک شعر یا یک داستان خنده دار و یا حتی یک ماجراجویی واقعی،‌ آغاز نمایید.

در اولین قرار ملاقات خیلی صحبت نکنید

در روز اولین قرار که با هم چت می‌کنید، مجاز به زیاد صحبت کردن نخواهید بود؛ زیرا حضور شما در این جلسه برای یادگرفتن است و برای یادگرفتن نیز باید ساکت بمانید و گوش کنید. بدین منظور تنها چند سوال کنایه دار  بپرسید و منتظر پاسخ‌ها بمانید.

در طول صحبت‌های تلفنی و یا اولین قرار ملاقات خود، از سکوت نترسید

سکوت یکی از بهترین ابزار خبرنگاران در گزارش دادن است. بیش تر مردم از سکوت می‌ترسند و برای پر  کردن آن صحبت می‌کنند؛ اگرچه همیشه برای پر کردن سکوت کلماتی جالب را نیز می‌یابند؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام سکوت کردن به جای صحبت، هر کاری را که دارید انجام دهید و آرام و ساکت بمانید. افراد تحصیل کرده  از فواید آرامش و از این که چه طور آرام و ساکت بنشینند و لبخند بزنند، بسیار می‌دانند. سعی کنید مانند یکی از این افراد باشید.

بیانیه ماموریت خود را بنویسید

ماموریت خود را با جزییات و به صورت کامل بنویسید. ابتدا در مورد ویژگی‌های عاطفی و روحی مردی که می‌خواهید فکر کرده و  سپس آن‌ها را لیست کنید. این موضوع بسیار مهمی‌است. آگوستین می‌گوید« قلب تان تمایلات شما را نشان می‌دهد، مخصوصا مواردی که همیشه ثابت هستند، همان تمایلات و موارد مورد تقاضای شما می‌باشد.» البته قلب ما آن‌ها را در قالب کلمات بیان می‌کند که باید به جملات، برای بیانیه ماموریت تبدیل شود.

مهم ترین کاری که می‌توانید انجام دهید

پشتکار داشته باشید. در جهانی که زیبایی همه جا حرف اول را می‌زند، شاید عشق واقعی برای خانم‌هایی که به اندازه کافی زیبا نیستند، به آسانی به دست نیاید؛ اما با کمی‌زمان گذاشتن می‌توانید به آن برسید. هرگز ناامید نشوید و یا به قول وینستون چرچیل« هرگز، هرگز، هرگز، تسلیم نشوید»


حتما بخوانید : اگر فکر می‌کنید زن جذابی نیستید بخوانید

برچسب ها

الهه افهامی

الهه افهامی هستم و حدودا ۴ سالی است که که در زمینه وبلاگ نویسی و تولید محتوا فعالیت می کنم. نوشتن تنها کار من نیست، بلکه یکی از علایق من هم هست و حالم رو خوب می کنه. سفر و کسب تجربه های جدید رو خیلی دوست دارم و سعی می کنم همیشه اطلاعات ام رو در هر زمینه ای به روز نگه دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.