جدید ترین هازندگی مدرنلیلی (عاشقانه ها)مهربانو (روابط)

اگر نمیتوانید در مورد کادو ولنتاین تصمیم بگیرید بخوانید! راهنمای انتخاب یک کادوی عالی

 اگر ذهن تان شاداب باشد، زندگی شادی را نیز خواهید داشت. انرژی را کادو بدهید!

 زمانی که ما انرژی ساطع شده از عشق را دریافت میکنیم، تبدیل به فردی میشویم که به خوبی به سخنان معشوقه اش گوش میدهد.

ما با معشوقه مان رشد میکنیم و با او در جریان زندگی حرکت میکنیم و زمانی که در آنها هستیم، تبدیل به افرادی مهربان تر میشویم که انعطاف پذیری بیشتر نسبت به شرایط از خود نشان میدهد. زمانی که در کنار معشوقه مان هستیم، کار‌هایی را که انجام میدهیم را به شکل بهتری احساس و تجربه میکنیم.

با این حال با توجه به اینکه همه ما این روز‌ها درگیر زندگی‌های امروزی خود شده ایم و حواس پرتی‌های زیادی ما را احاطه کرده اند، بسیار آسان است که ارتباط مان را با آن انرژی که از وجود عشق در زندگی مان ساطع میشود را از دست بدهیم. در ابتدای رابطه مان تنها کاری که لازم بود شما انجام دهید این بود که دست معشوقه تان را بگیرید، با او در کنار ساحل و یا در پارک قدم بزنید و ذهن و روح تان را روشن کرده و طراوت بخشید. شما خواهان این بودید که بیشتر یکدیگر را بشناسید و از اینکه در کنار هم هستید بیشتر لذت ببرید.

با این حال با گذر زمان در روابط، این تفریحات را باید به طور وسیع تری انجام دهید تا حداقل بتوانید همان نتایج و شادی اولیه را بدست بیاورید. این اتفاق برای هر فردی رخ میدهد. در واقع افراد ، دیگر انرژی فوق العاده ای را که در روز‌های اول زندگی شان تجربه میکردند را احساس نمیکنند.

از طرفی شاید شروع روابط باعث بوجود آمدن احساسات زیبای دیگر و یا باعث رخداد اتفاقات فوق العاده ای در زندگی طرفین بشود اما با گذر زمان در روابط، افراد دیگر این احساسات و اتفاقات را در زندگی شان احساس نمیکنند چه بسا که سلامتی فیزیکی و روحی از این دسته اتفاقات میباشد.

با این حال آن انرژی فوق العاده ای را که ما در ابتدای روابط مان احساس میکردیم، کاملا واقعی میباشد و نیازی نیست که ناپدید شود و یا از بین برود.

در واقع نیاز است شما از تمام طیف‌های انرژی بدن تان استفاده کنید تا به آن انرژی که برای زندگی دلخواه تان و روش زندگی دلخواهتان نیاز دارید، برسید. من این مورد را دوباره برای شما گوشزد خواهم کرد چرا که موضوع بسیار حائز اهمیتی برای زندگی میباشد.

 شما میتوانید این کار را انجام دهید. شما میتوانید بدن و ذهن تان را دوباره به طریقی به کار بیاندازید تا به انرژی که نیاز دارید برسید و در نهایت آن طوری که دوست دارید زندگی کنید. من میخواهم شما این موضوع را قبل از روز ولنتاین درک کنید چرا که اگر شما بتوانید به انرژی مورد نظرتان دست یابید، راهکار‌های بسیار زیادی برای این وجود دارد که بتوانید به انرژی بدنی تان دست یابید و بدان طریق کار‌های روزانه را به روشی بهتر و رضایت بخش تر انجام دهید و در نهایت رضایت بیشتری از زندگی تان داشته باشید و زندگی مورد علاقه تان را زندگی کنید.

در ادامه راهکار‌هایی را برای شما معرفی میکنیم که در واقع راهکار‌هایی برای ذهن و بدن میباشند و به شما کمک میکنند که در ولنتاین امسال، انرژی بیشتری داشته باشید.

از فواید مراقبه استفاده کنید. سعی کنید بهترین خودتان برای معشوقه تان باشید و روزتان را بدین طریق آغاز کنید.

شب قبل از ولنتاین و صبح روز ولنتاین به مراقبه بپردازید. بر روی احساسات مثبتی که در وجود تان حس میکنید، تمرکز کنید و سعی کنید هماهنگی را میان آنها با ذهن تان بوجود بیاورید. در کل روز به این احساسات مثبت بیاندیشید تا بدین طریق بتوانید زندگی شادابی داشته باشید.


همچنین بخوانید :  اگر می‌خواهید بدانید مرد زندگی شما جزو کدام گروه است ، این مقاله را بخوانید !

از رنگ‌ها استفاده کنید. لباس روشن بپوشید که باعث آرامش، خوشحالی و هشیاری شما میشود.

خاطرات گذشته را به یاد بیاورید. خاطرات جالب و صمیمی‌که مخصوصا در روز‌های اول رابطه تان با هم داشته اید، میتواند در این شرایط به خوبی به شما کمک کند. ببینید در روز‌های اولی که باهم آشنا شدید، دوست داشتید به کجا بروید و در روز ولنتاین امسال، سعی کنید سری به آن مکان بزنید.

اگر شما به پیاده روی در طبیعت، دوچرخه سواری و یا آرام دویدن علاقه دارید، سعی کنید باهم به انجام این کار‌ها بپردازید. به جزئیاتی که باعث میشود شما احساسات واقعی خودتان را تجربه کنید، توجه کرده و بر روی آنها تمرکز کنید. اگر شما نمیتوانید به مکان خاصی بروید و یا اینکه مکان خاصی را در نظر ندارید، به یکی از خاطرات عاطفی مورد علاقه تان بیاندیشید. این کار احساسات شما را برمی‌انگیزد.

قدرت عطر‌ها را دست کم نگیرید

به عطری که معشوقه و یا همسرتان در اولین ملاقات تان استفاده کرده بود بیاندیشید. مکانیزم بسیار قدیمی‌و خاصی در ذهن و بدن ما وجود دارد. در واقع زمانی که ما بوی عطر خاصی را میشنویم، بدن و ذهن ما سریعا به آن واکنش نشان داده و خاطرات و رفتارها را به یاد ما میاورد. زمانی که این خاطرات، خاطرات احساسی باشند، تاثیرات این مکانیزم بیشتر نیز میباشد.

قدرت موسیقی چیزی است که نباید فراموش کنید

یک لیست از آهنگ‌های مورد علاقه تان با معشوقه تان بسازید. یادتان نرود در این لیست آهنگ‌های جدید و قدیمی‌را جای دهید که برای شما به عنوان یک زوج بامعنی میباشد. همچنین آهنگی را که در اولین ملاقات تان شنیدید، آهنگی را که در روز عروسی تان پخش شد، آهنگی را که به هنگام تولد فرزندتان پخش شد و اینگونه آهنگ‌ها را نیز به این لیست اضافه کنید.

 همچنین این کار فایده دیگری نیز دارد. در واقع شما با اینکار دارید یک خاطره جدید میسازید که در آینده میتوانید از انرژی مثبت این خاطره بهره مند شوید.

از تصاویر استفاده کنید

شما حتما کار‌هایی را با هم انجام داده اید و یا اینکه تجربه ای را به طور دو نفره کسب کرده اید. حال باید آلبومی‌از تصاویر این اتفاقات تهیه کنید. میتوانید این عکس‌ها را با استفاده از یک صفحه نمایش و آهنگ نمایش دهید و در کنار هم از آنها لذت ببرید. امسال نیز عکس‌هایی بگیرید چرا که از آنها نیز میتوانید بعنوان منبعی از انرژی برای باقی عمرتان استفاده کنید.

قدرت نوازش را فراموش نکرده و با هم به آرامی‌به صحبت کردن بپردازید

سعی کنید در روح معشوقه تان رسوخ کنید. به خوبی به صحبت‌های او گوش فرا دهید تا او متوجه شود که شما بخاطر او در کنار او هستید و میخواهید و دوست دارید که حرف‌های او را بشنوید و بیشتر و بیشتر او را بشناسید. شما خواهید دید که این کار ساده چگونه میتواند احساسات خوب را ما بین شما به خوبی بوجود بیاورد.

پاکدامنی همیشه نقشه مهمی‌را برعهده دارد. پرهیزکاری باعث بوجود آمدن مقبولیت، مهربانی، اعتماد، عشق بی قید و شرط و صلح در رابطه شده و باعث میشود که محیطی امن و رو به رشد برای رابطه بوجود بیاید.

باید به یکدیگر برای فکر کردن و تمرکز کردن وقت بدهید. سرعت زندگی تان را کاهش داده و از انرژی منحصر به فردی که از هر کدام از شما ساطع میشود لذت ببرید. از اینکه در کنار هم هستید و از وجود لحظه‌هایی که میتوانید در کنار هم باشید لذت ببرید و این احساسات تان را وارد ذهن تان کنید و در تمام طول سال به این احساسات خوب و مثبت بیاندیشید.


همچنین بخوانید :  دروغ‌های رایج مردان در روابط !

منبع
psychologytoday
برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.