قوانین و مقررات

 

محتوای منتشرشده در وبسایت کیوی مگ با بهره گیری از تیمی‌متخصص در زمینه ترجمه و تولید محتوا تهیه میشوند، برخی مطالب اختصاصی و برخی برگردان اخبار و مقالات سایت ھای برجستہ بین المللی می‌باشند. لذا تهیه مطالب ، رصد اخبار و گرد آوری جزئیات از منابع مختلف ، برای کیوی مگ ، مشمول صرف زمان و هزینه میشود.

مطالب وبسایت کیوی میگ اعم از مطالب تکی و مجموعه و نقل قول‌های موجود در سایر رسانه‌ها (چاپی، دیجیتالی)، متعلق به مجله کیوی مگ می‌باشد.

مدیران رسانه‌ها لطفا به این موارد توجه نمایید:

  • بازنشر مطالب وبسایت کیوی مگ در سایت‌های دیگر مشمول پرداخت هزینه بابت هر مطلب میشود، بدین منظور  لطفا با ایمیل info@kivimag.com  در ارتباط باشید. بازنشر بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.
  • باز نشر بخشی از مطالب مجلع کیوی مگ در رسانه‌های دیجیتال به هر شکل فقط با ارائه‌هایپرلینک و نیز درج نام مجله کیوی مگ در بخش منابع خبر و با مجوز از مجله کیوی مگ مجاز است.
  • انتشار مطالب مجله کیوی مگ در رسانه‌های چاپی فقط با کسب مجوز قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است . بدین منظور لطفا با ایمیل info@kivimag.com  تماس بگیرید.بازنشر بدون هماهنگی پیگرد قانونی دارد.
  • تمام رسانه‌ها اعم از چاپی یا دیجیتال هنگام بازنشر محتوای تهیه شده توسط مجله کیوی مگ ، موافقت می‌کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند.
  • هرگونه استفاده و کپی از دیزاین و طراحی وبسایت، لوگو، علائم و یا اسامی‌بخش‌های مختلف مجله کیوی مگ (شبیه سازی عینی تجربه کاربری) توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت‌ها، ممنوع و مشمول پیگیری می‌شود.
  • در صورت داشتن هر گونه سوال، با ایمیل info@kivimag.com در ارتباط باشید.
  • مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از مطالع مطالب و استفاده از سایت ، صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

 

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.