افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روابط عمومیروان شناسیروح انگیز (روان شناسی)سلامت

زنان جذاب از نظر مردان چگونه اند؟

فهمیدن اینکه زنان جذاب از نظر مردان چگونه اند شاید کمی‌مشکل باشد. زیرا هر مردی جذاب بودن را در ویژگی‌های متفاوتی می‌داند.

به گفته برخی از روانشناسان «اکثر مردان نمی‌توانند افکار خود را به وضوح بیان کنند.» برای همین فهمیدن اینکه مردان چه چیزهایی را دوست دارند مشکل است. اما ویژگی‌ها و موقعیت‌هایی وجود دارند که تقریباً برای هر مردی جذاب هستند که در این متن به برخی از آنها می‌پردازیم.

ترس

شاید در ابتدا شنیدن آن چندان خوشایند نباشد. اما این موقعیت که مردی بتواند از زنی که ترسیده و وحشت زده است حمایت کند برای او جذاب خواهد بود. در واقع این شرایط کاملاً قابل درک است. چرا که مرد در مقابل زن وحشت زده نقش یک قهرمان را پیدا می‌کند و به او آرامش می‌دهد. البته در مورد یک ترس بزرگ صحبت نمی‌کنیم. مثلاً اینکه مردی هنگام تماشای یک فیلم ترسناک احساس کند خانم همراهش ترسیده است و به حمایت او نیاز دارد برایش خوشایند است.

شرایط واقعی

البته که مردان از موهای آراسته، لباس و آرایش زنان لذت می‌برند. در اصل، مردان به زنان مرتب بیشتر علاقه دارند و این یک حقیقت است. خوب، آیا می‌دانستید که همسرتان از دیدن شما در حالتی که صبح از خواب بیدار شده اید و یا با لباس خواب تلویزیون تماشا می‌کنید، خیلی لذت می‌برد؟ وقتی مردان، شما را در شرایط واقعی می‌بینند با شما احساس نزدیکی می‌کنند و به همین دلیل فکر می‌کنند شما خیلی جذاب هستید.

 ورزش

ورزش کردن یکی دیگر از چیزهایی است که از نظر مردان جذاب است. وقتی آنها زنان را اهل ورزش یا در حال ورزش کردن می‌بینند برایشان خوشایند است. تن خسته و عرق کرده زنان، مردان را به یاد حال و هوای آنها در زمان همخوابی می‌اندازد، همچنین به آنها نشان می‌دهد که زنان چقدر قدرتمند هستند.

وابستگی

وابستگی شدید زنان به هر چیز، یکی از مهمترین مواردی است که برای مردان جذاب است. وابستگی شریکشان به حرفه، خانواده و یا هر سرگرمی‌دیگری و دیدن اینکه به خاطر آن هر کاری که از دستش برمی‌آید انجام می‌دهد برای جذب مردان موثر است. چرا که می‌توانند میزان قدرت و توانایی زنان را برای انجام چیزهایی که دوست دارند و از دستشان برمی‌آید ارزیابی کنند. این نشان می‌دهد که هم مجذوب شما شده اند و هم به شما علاقه دارند.

جذاب,مردان, زنان,زنان جذاب,مردان جذاب

متانت

اگر شما به نظر مردی متین نیایید هر چقدر هم باهوش و زیبا باشید برای او مهم نخواهد بود. اما اگر متین و مهربان باشید در نظر او بسیار جذاب خواهید بود. مخصوصاً اگر در جمع خانواده و دوستانش با متانت رفتار کنید در چشم او بی نظیرید.

همفکری

همفکری زنان با مردان نیز یکی دیگر از جذابیت‌های آنهاست. اگر در هر موردی نظری دارید بگویید و بحث کنید که از این حالت حظ می‌کنند. علاوه بر این، کارشناسان معتقدند «اکثر مردان وقتی شریکشان را در حال خواندن کتاب می‌بینند او را هوس انگیز و جذاب می‌پندارند.»

قدرت تصمیم گیری

به گفته روانشناسان «یکی از رایج ترین چیزهایی که مردان در مورد زنان جذاب خسته کننده می‌پندارند مردد بودن آنهاست.» به همین دلیل زنانی که قادر به تصمیم گیری سریع و اجرای تصمیماتشان هستند جذاب ترند. شاید اگر فقط مکانی را که می‌خواهید به آنجا بروید و یا فیلمی‌را که می‌خواهید تماشا کنید، انتخاب کنید روی مرد مورد نظرتان تاثیر زیادی بگذارید.

برچسب ها

مریم امینی

مريم اميني هستم، كارشناس ارشد زبان و ادبيات فارسي. از ٦ سال پيش نويسندگي و ويراستاري را به عنوان حرفه اصلي خود انتخاب كرده ام. از آن جايي كه به كارم علاقه بسياری دارم، هميشه تلاش مي كنم "بهترين" ها را ارائه دهم. روزانه، به طور منظم، مطالعه و ورزش مي كنم. ديدن يك تئاتر خوب انتخاب اصلي من براي گذراندن اوقات فراغت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.