زیبـایـیعطر و ادکلنکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

ادکلن های خاص!تحت تاثیر ادکلن های کریستین لوبشن هستیم!

پیش تر با ادکلن‌های جذاب کریستین لوبشن آشنا شده ایم.اکثر خانوم‌ها عطر مورد نظرشان را در این کلکسیون پیدا کرده و رایحه ای ماندگار از خودشان به جای خواهند گذاشت.

کریستین لوبشن ابتدا با ارائه ی کفش‌های بی نظیراش ،سپس کلکسیون  رژ و لاک و اینک با کلکسیون عطر که مورد پسند خانم‌ها قرار گرفته ، همه مان را شگفت زده کرده است.

کریستین لوبشن , ادکلن

کریستین لوبشن عطر مورد نظر خانم‌ها را طراحی کرده که به خوبی میتواند معرف سلیقه‌ها باشد.درون هر زن تنها یک زن ساده وجود ندارد بلکه ، چندین زن نهفته است که کریستین با در نظر گرقتن این موضوع کلکسیونی از ترکیب ۳ عطر طراحی کرده است.در طول سه سال ۱۲۰ رایحه ی متنوع خلق کرد و تنها سه نوع از این رایحه‌ها را برای خانم‌های خاص پسند برگزیده است.

شیشه‌های عطرهای خوشبو بسیار خاص طراحی شده اند که طراحی این شیشه‌ها به دست معمار معروف انگلیسی( توماس هدرویک ) سپرده شده است.شیشه‌هایی که در عین سادگی ، بسیار شیک و خلاقانه می‌باشند و به شکل مته‌های پیچشی طراحی شده اند. این عطرها در جعبه‌های خاص و منحصربفردی قرار گرفته اند که بر روی میز آرایش تان بشکل مجسمه ای زیبا خود را نمایان خواهند کرد. همچنین رنگ این شیشه‌ها متناسب با رنگ عطر می‌باشد.

 

برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.