خارجیخانم گلگشتیان (معرفی مکان های خاص)فرحناز (سرگرمی هدفمند)گردشگری

چرا باید به برزیل سفر کرد ؟

برزیل، یکی از زیبا ترین کشور‌های جهان با ساحل‌هایی شنی، طبیعت وحشی، جنگل‌های سرسبز و کلان شهر‌هایی بزرگ است. زیبایی‌های این کشور از شهر‌های کوچک شروع شده و تا صخره‌های قرمز آن ادامه دارد، آبشار‌های بزرگ و جزیره‌های استوایی هم از جمله شگفتی‌های دیگر در برزیل هستند.  اکوسیستم برزیل بسیار گسترده بوده و تنوع بسیاری دارد. این کشور جایی است که شما می‌توانید بسیاری از حیوانات نادر، از جمله توکان، مکائو ارغوانی، انواع خاصی از میون‌ها، کاپیبارای، دلفین صورتی، لاک پشت‌های دریایی و بسیاری دیگری از گونه‌های دیگر حیوانی را مشاهده کنید.

روز‌های ماجراجویی

اگر زمان اندک و پول نسبتا زیادی دارید و هم چنین به دنبال ماجراجویی هستید، به برزیل سفر کنید.

اسب سواری،  تماشای طبیعت وحشی در پانتانال،  قایق رانی در جنگل‌های آمازون، کوه نوردی در صخره‌ها، تماشای نهنگ‌ها از ساحل  و هم چنین غواصی در رودخانه‌هایی با آب‌های زلال،‌ تنها تعدادی از تفریحات جذاب در برزیل می‌باشد.

کارناوال‌های دیدنی

علاوه بر تفریحات فوق، بسیاری از گردشگران برای تماشای کارناوال‌های این کشور به برزیل سفر می‌کنند. هر ساله جشن ‌های بسیاری در برزیل با موضوعات مختلف برگزار می‌شود. این جشن‌ها از اوایل شب شروع می‌شود و تا طلوع افتاب ادامه دارد.


مقاله مرتبط :   چرا به شیلی سفر کنیم؟

موسیقی در برزیل

موسیقی در فرهنگ مردم برزیل، جایگاه ویژه ای دارد و با سفر به این کشور می‌توانید انواع موسیقی‌های محلی را بشنوید.

چرا برزیل؟

طبیعت مثال زدنی برزیل در آمازون و پانتنال، طلوع‌های دیدنی و غروب‌های پر ماجرا و هم چنین وجود فرهنگی خاص، از جمله دلایلی هستند که می‌توان آنها را برای سفر به برزیل مطرح کرد.


مقالات مرتبط : سفرنامه جذاب مادر دخترانه ما به شهر زیبای لندن مراحل اخذ اقامت در ترکیه

منبع
برچسب ها

علی اصغر جوادی

علی اصغر حدود 10 سال زبان انگلیسی خونده و 5 سال موسیقی کار کرده و نوازنده گیتاره . بیشتر اوقات فراغت به ساز زدن و کتاب خوندن میگذرونه و بر این باوره که همیشه میشه چیزهای جدید یاد گرفت و هیچ وقت برای هیچ چیز دیر نیست. . به جهت مطالعه زیاد اطلاعات خوبی در زمینه روانشناسی داره و بصورت تخصصی در زمینه روان شناسی به تولید محتوا میپردازه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.