افسر (اعتماد به نفس و خودباوری)روابط عمومیروان شناسیروح انگیز (روان شناسی)زناشوییسلامت

زنان جذاب چه ویژگی هایی دارند؟

نمیتوانید حدس بزنید که دنیای علم در مورد روابط چقدر گفتنی دارد. مواردی چون عشق در نگاه اول، مجذوب شدن، زنان جذاب دلیل توجه بیشتر مردان به زنان زمانیکه لباس قرمز رنگ می‌پوشند و حتی متاثر شدن از تن صدا، همه این‌ها توجیه علمی‌دارند. تحقیقات صورت گرفته در زمینه روابط زن – مرد به وضوح نشان میدهد که مردان چه زنانی را تحت چه شرایطی بیشتر جذاب میدانند. بر طبق تحقیقات صورت گرفته، ما در مقاله زیر به مواردی اشاره میکنیم که می‌توانید مرد مورد علاقه خود را مجذوب خویش کنید و شما را جز زنان جذاب کند.

نقش لب‌ها، برجسته تر است

برجسته کردن انحناهای بدنتان را فراموش کنید. طبق نتایج مطالعات صورت گرفته در دانشگاه منچستر، لب‌های  یک زن جذاب ترین بخش فیزیکی آن محسوب می‌شود. با توجه به جذابیت آنجلینا جولی و اسکارلت جانسون، عکس این قضیه را نمیتوان ادعا کرد. رژ‌های قرمز و صورتی توجه مردان را به مدت زیادتری به خود جلب میکند. وقتی به کمک نیاز دارید، سراغ رژ قرمز رنگ بروید، یک رژ کلیشه همیشه به درد خواهد خورد و شما را از زنان جذاب خواهد کرد.

تماس چشمی‌قوی

همه ما میدانیم که «چشم‌ها، آیینه قلبند» ، و در عین حال مهم ترین درب ورودی در راهی که شخص عاشق را به خود متوجه میکنید. زمانی که از کسی متاثر شوید، مردمک چشمتان بزرگتر می‌شود. بدین رو همه از چشمانی بزرگ متاثر میشوند. لب مطلب اینکه از نگاه کردن به کسی که خوشتان می‌آید اجتناب نکنید.

از شکلک‌ها یاد بگیرید

مثل شکلک‌ها بخندید. مطابق تحقیقات، زنانی که میخندند در نظر مردان جذاب ترند. بنابر این با ترش رویی خیره شدن به چهره مردی که دوستش دارید، اثر نخواهد کرد.

دندان‌های سفید

تحقیقات نشان می‌دهد دندان‌های سفید و مرتب جذابیت بیشتری نسبت به دندان‌های زرد و کج دارند. مسواک زدن مرتب، استفاده از نخ دندان و مراجعه به دندان پزشک نه تنها برای سلامتی بلکه برای زندگی عاطفی شما نیز حائز اهمیت است. این تکامل در DNA‌های ما رسوخ کرده و از نشانه ای باروری و سلامتی می‌باشد.

تن صدایتان را بلند کنید

به وضوح دیده می‌شود که صداهای زیر، جذاب ترند. به گفته محققان صداهای بلند و زیر، هیکل ریز و جذاب را در ذهن مردان تداعی میکند. این  دو مورد نشان میدهد که سیگار کشیدن چقدر میتوان از جذابیت شما بکاهد. دندان‌های زرد و صداهای بم، مورد علاقه هیچ مردی نیست.

عوامل جذاب تر شدن خانمها , زنان جذاب

از زبان بدن بهره بگیرید

با تکیه دادن به جایی، خم کردن سر و ایستادن به نحوی که پاهایتان شخص مقابلتان را نشان دهد همگی دال بر این نکته است که شما آماده ارتباط برقرار کردن و تعهد هستید. هنگام نشستن در جایی با خم شدن به سمت شخصی که خوشتان می‌آید صحبت کنید. همچنین سرخ شدن صورت نیز سبب جذابیت شده و در اصل بازی بدن برای جذب طرف مقابل است. از اینرو رژ گونه یکی از وسایل آرایش محبوب ما زنان است.

رنگ قرمز همیشه اثرگذار است

در تحقیق صورت گرفته در زمینه ادراک رنگ، به شرکت کنندگان ۲ عکس متفاوت از یک زن نشان داده شد. در یکی از عکس‌ها مدل، لباس آبی رنگ به تن داشت و در دیگری قرمز. ژست هر دو عکس نیز یکی بود. طبق نتایج لباسی که قرمز رنگ بود دارای جذابیت جنسی بیشتری برای مردان بوده. همچنین مردان شرکت کننده اظهار داشتند که برای زنی که لباس قرمز پوشیده پول و تلاش بیشتری به خرج خواهند داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.