زیبـایـیزیباییعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

درمان سلولیت با مزوتراپی ؛ درمان قطعی و بدون درد

 همه خانم‌ها این قدر خوش شانس نیستند که بتوانند با خیال راحت از آفتاب تابستانی در کنار دریا و یا استخر لذت ببرند. زیرا تعدادی از آن‌ها با مشکل سلولیت دست و پنجه نرم کرده و نمی‌دانند چگونه باید آن را پنهان کنند.

آیا برای درمان سلولیت می‌توان کاری انجام داد؟ بله، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با راه‌های درمان آن بیشتر آشنا شوید.

روش درمان سلولیت :

روش‌های کارآمدی وجود دارد تا بتوانید در زمان بسیار کوتاهی سلولیت را درمان کنید. مزوتراپی در راس این روش‌ها قرار می‌گیرد. تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد مزوتراپی را می‌توانید در ادامه بخوانید.

سلولیت، بیماری است که به طور مستقیم با تجمع مولکول‌های آب و نمک در زیر پوست در ارتباط است. آب جمع شده میان پوست و لایه چربی ظاهری مانند پوست پرتقال را ایجاد می‌کند. برای جلوگیری از تشکیل سلولیت لازم است که روزانه ٢ تا ٢.۵ لیتر آب بنوشید؛ از مصرف نمک و کافئین خودداری کرده و به طور مرتب ورزش کنید.

مزوتراپی به تنهایی یک راه درمان است

مزوتراپی یک راه درمان بسیار مفید برای رفع سلولیت‌ها محسوب می‌شود. حتی امروزه با استفاده از تکنولوژی‌های جدیدی از جمله مزوتراپی بدون سوزن، می‌توانید به راحتی به زندگی روزمره خود ادامه بدهید. مزوتراپی با بهبود گردش خون، ورم‌های موجود را از بین برده، بافت‌ها را بیدار کرده و باعث آب شدن چربی‌های جمع شده در سلول‌ها می‌شود. بدین معنا که از بین رفتن سلولیت دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست.


همچنین بخوانید :  آنچه باید در مورد لیپوساکشن بدانید

آیا این روش درمانی دردناک است؟

این روش به هیچ عنوان دردناک نیست و تنها در صورتی که از آمپول بترسید، می‌تواند کمی‌برای تان ترسناک باشد. البته سوزن‌های مزوتراپی حتی به اندازه نیش حشرات نیز حس نمی‌شوند. اگر وحشت از آمپول دارید، روش مزوتراپی بدون سوزن به شما کمک خواهد کرد. این شیوه درمانی برای لاغری موضعی و درمان سلولیت روشی بسیار کارآمدی است. مزوتراپی بدون سوزن با استفاده از جریان الکتریسیته در پوست نفوذ کرده و هیچ دردی ایجاد نمی‌کند. همچنین به دلیل این که در مزوتراپی بدون سوزن کبودی ایجاد نمی‌شود؛ می‌توان از آن در هر زمان و هر فصلی از سال نیز استفاده کنید.

امنیت و تاثیر روش درمانی مزوتراپی بدون سوزن از نظر علمی‌به اثبات رسیده است.


همچنین بخوانید :  ۸ روش طبیعی برای داشتن مژه‌های بلند و جذاب

برچسب ها

سپیده صالحی

سپيده هستم؛ دانش آموخته كارشناسي ارشد، رشته پژوهش هنر. عاشق تدريس كردنم. به هنر، ادبيات و تاريخ باستان علاقه مندم و سال ها در زمينه نقاشي موزاييك فعاليت كردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.