روان شناسیسلامتلیلی (عاشقانه ها)مهربانو (روابط)

اگر اولین قدم را خانم بردارد …

هر رابطه ای پویایی مخصوص به خود را دارد و این پویایی با همکاری هر دو طرفی که در رابطه حضور دارند، ایجاد می‌شود و همیشه اولین نقطه ی شروع رابطه، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما آیا می‌دانید شروع مورد علاقه ی آقایان به چه شکل است؟ در این مطلب قصد داریم نظر برخی از آقایان را در رابطه با شروع رابطه از طرف خانم‌ها، با شما در میان بگذاریم.

در ادامه با ما همراه باشید.

«شاید سال‌های قبل، شروع رابطه از طرف  خانم‌ها، کمی‌غیر معقول به نظر می‌رسید؛ اما امروز اگر خانمی‌در شروع رابطه پیش قدم شود، خیلی هم غیر طبیعی نیست! حتی شاید این موضوع نشان دهنده اعتماد به نفس خانم باشد.»

احسان؛ ۲۸ ساله/ گرافیست

« نظر مثبتی در مورد خانمی‌که اولین قدم را برای شروع رابطه بردارد، ندارم. از نظر من یک خانم باید سنگین باشد. اگر خانم اولین قدم را بردارد تصور می‌کنم که قبلا رابطه‌های زیادی را تجربه کرده است و به همین دلیل احساس راحتی می‌کند.»

کارن؛ ۳۰ ساله/ تصویر بردار

« از آن جایی که این موضوعی نیست که به آن عادت داشته باشم، ابتدا تعجب می‌کنم؛ اما به نظر من اقدام خوبی است. زیرا این اقدام نشان می‌دهد که این خانم، دوست دارد کنترل زندگی خود را در دست گرفته و بر اساس آنچه که خود صلاح می‌داند حرکت می‌کند. به نظر من این موضوع او را جذاب تر هم خواهد کرد.»


همچنین بخوانید :  مشکلات ازدواج را از زاویه ای  دیگر بررسی کنید!

سیروان؛ ۲۷ ساله/ مهندس ساختمان

« دوست دارم اولین قدم را خانم بردارد. از آن جایی که چنین اقدامی‌نیاز به شجاعت دارد، نشان می‌دهد که خانم از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است؛ اما اقدام او باید مناسب او بوده و با برخورد‌های مناسب انجام شود.»

مهدی؛ ۳۸ ساله/ وکیل

«اگر خانم اولین قدم را بردارد تلاش می‌کنم تا ابتدا او را بشناسم؛ زیرا فکر می‌کنم  اولین اقدام فرد را باید بر اساس شخصیت او قضاوت کرد. اگر فرد در زندگی خود بیش از اندازه راحت باشد، از او دوری می‌کنم.»

محمد؛ ۳۵ ساله/ دندان پزشک

«اعتماد به خود بسیار حائز اهمیت است. نسبت به این که اولین قدم را خانم بردارد نظر کاملا مثبتی دارم. اگر طرف مقابل خود را دوست دارد و این را به زبان می‌آورد، از نظر من اقدام زیبایی را انجام می‌دهد.»

علی؛ ۲۶ ساله/ معمار

«از آن جایی که معمولا خانم‌ها اولین قدم را بر نمی‌دارند، ممکن است تصور شود خانم از این اقدام خود نیت بدی دارد. یعنی به این موضوع فکر می‌کنم که آیا واقعا به خاطر این که من را دوست دارد این اقدام را کرده و یا به خاطر این که کمی‌سرگرم شود؟»

آیدین؛ ۲۳ ساله/ دانشجو

« در چنین شرایطی ابتدا به ظاهر او توجه می‌کنم. به نظر من مشکلی ندارد که خانم‌ها اولین قدم را بردارند.»

حسن؛ ۳۳ ساله/ معلم

«  پرسیدن چنین سوالی در جامعه ما، کمی‌جسارت می‌خواهد. به نظر من اهمیتی ندارد که چه کسی اولین قدم را بردارد. اگر خانم اولین قدم را بردارد، نشان دهنده ی این است که طرف مقابل خود را بسیار دوست داشته و نمی‌تواند خود را کنترل کند. اگر خانم اولین قدم را بردارد و طرف مقابل برخورد مناسبی نداشته باشد، نشان دهنده ی این است که لایق آن خانم نیست.»


همچنین بخوانید :   چرا به شما دروغ می‌گویند؟ ارتباط دورغ با ویژگی‌های شخصیتی افراد

کریم؛ ۲۹ ساله/ مربی ورزشی

 « فکر می‌کنم بهتر است که اولین قدم از طرف آقا برداشته شود.»

احسان؛ ۳۲ ساله/ مدیر فروش

«فکر می‌کنم هر فردی که طرف مقابل خود را دوست دارد، باید اقدام کند. از آن جایی که معمولا خانم‌ها خود را عقب تر از آقایان نگه می‌دارند، اگر خانمی‌اولین قدم را بردارد تعجب می‌کنم؛ اما همان طور که گفتم این موضوع ارتباطی با جنسیت ندارد.»

دانیال؛ ۴۲ ساله/ حساب دار
منبع
elele
برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.