خانــه داریدکوراسیونزندگی مدرنکیمیای هستی (سبک زندگی)

چگونه می توانیم دکوراسیون خانه را با توجه به اصول فنگ شویی تغییر دهیم؟

برای افزایش انرژی مثبت

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با فنگ شویی و آثار آن در چیدمان دکوراسیون منزل با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا از این فلسفه شرقی، بیش تر بدانیم.

فنگ شویی

فنگ شویی فلسفه ای مربوط به آسیای شرقی است. به همین دلیل برای استفاده از آن باید از اشیایی که مربوط به فرهنگ آسیای شرقی است، استفاده نمود. در این فلسفه، بیش ترین انرژی مثبت از طریق چیدمان حاصل می‌شود. در فنگ شوئی برای افزایش انرژی مثبت و کاستن انرژی منفی،  اصلاحاتی در خصوص مکان قرارگیری، رنگ و طرح وسایل دکوراسیون  انجام می‌شود. از آنجایی که هدف از این کار آسایش و شادی افرادی است که در خانه زندگی می‌کنند ، راه حل‌های پیشنهادی با توجه به سلیقه ی صاحب خانه ، ارائه می‌شوند.

با توجه به فنگ شوئی کدام وسایل دکوراسیون، شانس آور هستند؟

این فن می‌گوید درکنار  در ورودی خود، هرچیزی را که در نظرتان مقدس تر است قرار دهید . برای مثال، می‌توانید از چشم نظر، فیل، دعای چشم نظر، انار و یا  اشیایی که به شانس آور بودن آن‌ها اعتقاد دارید استفاده کنید. می‌توانید با نصب آینه ای که تصویر میز نهارخوری در آن منعکس می‌شود، روزی و برکت را افزایش دهید. استفاده از ارکیده و بامبو هم به عنوان بهترین گیاهان توصیه می‌شود. ارکیده سمبل تفاهم در رابطه و بامبو نیز سمبل سلامتی و مقابله با هرگونه سختی در زندگی می‌باشد.

باید به نقاشی‌هایی که در فضا به دیوار نصب شده اند و یا عکس‌هایی که در قاب عکس هستند ، دقت کرد تا انرژی مثبت داشته باشند. نقاشی که به دیوار نصب می‌کنید بازتابی از خودتان خواهد بود، به همین دلیل  نقاشی‌ها، عکس‌ها و پوستر‌هایی که حس ناراحتی، تنهایی و غم را القا می‌کنند نباید به دیوار خانه آویزان کنیم.

از اینکه محل کار و خانه شما ، بازتاب سلیقه ی خودتان هست مطمئن باشید. با اشیایی که به آن‌ها علاقه ای ندارید و یا صرفا از کسی هدیه گرفته اید، خداحافظی نمایید.

وقتی اشیاء را به قصد دادن به اشخاص دیگر از خانه خارج می‌کنید ، این کار با برکت و روزی همراه خواهد بود. علاوه بر این ورود خود به خانه را به گفت جملاتی هم چون، « چه خوب که به خانه آمدم» « در خانه خودم بسیار راحت هستم» و&#۸۲۳۰;.. آغاز نمایید.


این مقاله‌ها را نیز بخوانید : ۱۰ توصیه برای داشتن خانه شیک و زیبا برای انتخاب رنگ اتاق‌های منزلتان این مقاله را بخوانید

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.