استایلزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

ست کردن لباس، کیف و کفش به سبک مونوکروم (تک رنگ)

مونوکروم (تک رنگ) گرایشی جدید در  دنیای مد است 

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با یکی از گرایش‌های جدید در دنیای مد با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا از این روش بیش تر بدانیم.

مونوکروم (تک رنگ) گرایشی جدید در  دنیای مد است  که در آن سر تا پای خود را یک رنگ می‌کنیم. چگونه می‌توانیم مونوکروم ( تک رنگ ) را با استایل خود  هماهنگ کنیم ؟

در گذشته یک دست بودن بالا تنه و پایین تنه  و حتی ست کردن کیف و کفش هم رنگ با لباس ، مثل یک قانون بود. در حالی که امروزه این حالت در مد از بین رفته است و تنها برخی از اجزای کوچک، ‌یک رنگ انتخاب می‌شوند.

همان طور که می‌دانید پوشش لایه لایه هم از مد‌های چند فصل اخیر است. با چنین ست‌هایی، هم در شو فشن‌ها و هم در عکاسی‌های مد  غالبا روبرو می‌شویم.


مقاله مرتبط :‌هنگام پوشیدن لباس‌های رنگی به این موارد دقت کنید

چگونه مونوکروم ( تک رنگ ) بپوشیم ؟

برای استفاده از این روش به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ سفید استفاده کنید، البته اگر دچار اضافه وزن نیستید. علاوه بر این به شما پیشنهاد می‌کنیم که در به کار بردن رنگ‌های آبی،‌ قرمز و زرد هم جسور باشید. در این روش بالاتنه و پایین تنه کاملا یک رنگ شده و تنها در انتخاب زیورآلاتی مانند کیف و کفش از رنگ‌های متضاد استفاده می‌شود.

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.