زیبـایـیزیباییعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

Ultherapy روشی جدید برای لیفتینگ ( کشیدن پوست )

Ultherapy کشیدن پوست با روشی مشابه سونوگرافی و را ه حلی برای جوان سازی پوست بدون عمل جراحی در عرض ۳۰ دقیقه می‌باشد. دکتر لونت توربه دار که بیست و سه سال در زمینه علم زیبایی تجربه دارد، جزئیات این روش را برای ما توضیح خواهد داد:

دستگاه Ultherapy  تا عمق  ۵ میلی متر به زیر پوست حرارت داده و با ایجاد آسیب‌های نقطه ای باعث بازسازی سلول‌ها می‌شود. این روش بدون هیچ آسیبی بر روی سطح پوست تنها باعث انقباض «از درون» در صورت و گردن می‌شود. بدین ترتیب صورت، گردن و ابروهایی که حالت افتادگی پیدا کرده اند بدون نیاز به عمل جراحی کشیده و سفت می‌شوند. با روش  Ultherapy که در کل صورت و گردن تاثیر گذار است، فرم صورت بدون نیاز به عمل جراحی به حالت قبلی خود باز می‌گردد.

روش Ultherapy که روشی تائید شده از طرف FDA  می‌باشد، در بخش جوان سازی پوست  به عنوان جایگزینی برای عمل‌های جراحی زیبایی در نظر گرفته شده است. با استفاده از این روش، پوستی که شل شده بدون عمل جراحی، تزریق و درد مجددا سفت می‌شود. مهم ترین ویژگی Ultherapy این است که با استفاده از سونوگرافی می‌توان تصویر بافت‌های ترمیم شده را مشاهده کرد. این ویژگی به پزشک معالج کمک می‌کند که به طور برنامه ریزی شده ای به قسمت مورد نظر دسترسی پیدا کند.


همچنین بخوانید :   درمان سلولیت با مزوتراپی ؛ درمان قطعی و بدون درد

پوستی سفت تر و ظاهری جوان تر

در تکنولو‍ژی مورد استفاده در روش Ultherapy که به آن  Deep Seaگفته می‌شود  با « سونوگرافی متمرکز» در لایه‌های زیرین پوست نقطه‌های انقباض گرم ایجاد می‌شود. از این طریق بخشی از عمل سفت شدن پوست اثر خود را بلافاصله در حین انجام کار نشان می‌دهد. سپس پوست دوره ترمیم خود را گذرانده و با تولید کلاژن ضخیم تر می‌شود. ۱ الی ۳ ماه  بعد از انجام این روش به نتیجه دلخواه خود دست خواهید یافت.

روش Ultherapy  همچنین برای بازو، زانو، سینه و شکم قابل استفاده می‌باشد.

اشخاص بعد از عمل Ultherapy  که ۳۰ دقیقه طول می‌کشد بلافاصله می‌توانند به زندگی روزمره خود بازگردند. پس از این عمل هیچ گونه قرمزی یا حساسیتی در پوست ظاهر نمی‌شود. نتیجه به دست آمده برای یک سال و نیم ماندگار است.

منبع
cosmopolitanturkiye
برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.