عروسیلیلی (عاشقانه ها)مدمهربانو (روابط)

نکات طلایی برای عروس خانم ها، تا در مراسم عروسی خود شاد باشند

زمان آماده شدن برای عروسی، سخت، خسته کننده و استرس آور است. در این زمان، راهنمایی‌های لازم و نکات طلایی برای عروس خانم، که در این مطلب ارائه شده اند می‌توانند به شما کمک کنند.آیا می‌دانید در روز عروسی چه کار‌هایی را باید انجام دهید تا یک عروس شاد باشید؟

  1. راحت باشید

می‌خواهید ازدواج کنید؛ قبل از هر چیزی وضعیت روحی و فکری خود را مورد بررسی قرار بدهید. شاید لازم باشد شخصیت خود را از اول بسازید. قبل از هر چیزی راحت باشید؛ منظور از راحت بودن این است که به اعصابت خود مسلط باشید.

با صبر، خوش رویی و پذیرش، محدودیت‌ها را گسترش داده و در کنار این‌ها، انتظارات و خواسته‌ها ی خود را نیز کاهش بدهید.

  1. اولویت‌های خود را مشخص کنید

از همان ابتدا که تصمیم به ازدواج کردن گرفتید، در مدتی که برای عروسی زمان دارید، خانه ای تازه و یک زندگی شاد را هم راه با همسرتان جمع آوری خواهید کرد. منابع محدود و انتخاب‌ها بی پایان هستند. در این مدت خواسته‌های خود را کنترل کنید.

ابتدا خواسته‌های اصلی خود را در نظر بگیرید. با رفتار کردن متواضعانه در عروسی، می‌توانید برای زندگی مشترک سرمایه گذاری کنید؛ می‌توانید به جای سرویس طلای عروسی، ماه عسلی رویایی رو را ترجیح بدهید.

  1. به عادات و رسوم توجه نکنید

پای بند ماندن به باید‌ها و نباید‌ها و عادات و رسوم برای ازدواج، ممکن است باعث سردرگمی‌شما بشوند. هر منطقه، هر شهر و حتی هر خانواده ای، برای خود عادات و رسوم خاصی دارد. بسیاری اوقات این رسوم می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. ممکن است در این مدت، رسوم جدیدی به گوش برسند که شما ندانید کدوم یک از آن‌ها را باید رعایت کنید.

در این شرایط بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که، رسومی‌که برای شما خوش آیند هستند را انجام بدهید و آن‌هایی که دوست ندارید را نادیده بگیرید. فراموش نکنید که اجباری برای انجام تمام عاداب و رسوم وجود ندارد.


عروس خانم‌ها بخوانند : عروس خانم‌ها  ! از مراسم عروسی خود لذت ببرید 

  1. دوستان صمیمی‌پیدا کنید

اکنون زمانی است که به دوستان خود احتیاج دارید. گاهی اوقات نیاز خواهید داشت تا با کسی صحبت کرده و گاهی اوقات به سرگرمی‌نیاز پیدا خواهید کرد. در این مواقع دوستان تان می‌توانند در کنار شما باشند و اگرکمکی بتوانند انجام دهند از شما دریغ نخواهند کرد.

  1. جامعه را رها کنید

اکنون زمان آن رسیده است که به قضاوت و نظر‌های دیگران اهمیت ندهید. فکر این که چه کسی چه می‌گوید را مدتی از ذهن خود خارج کرده و در گوشه ای از خانه، آن‌ها را نگه دارید و بعد از عروسی مجددا از آن‌ها استفاده کنید.

البته رسوم اصلی جامعه را بر هم نزنید، فقط از فکر کردن به این که انسان‌های دیگر چه فکری می‌کنند اجتناب کنید.

  1. درخواست کمک بکنید

این روز‌ها متعلق به شما هستند، اما مجبور نیستید تمام کار‌ها را به تنهایی انجام بدهید. از کمک خواستن خودداری نکنید. خانواده، همسر و دوستان نزدیک تان از این که به شما کمک کنند، خوشحال خواهند شد. به آن‌ها وظایفی را محول کنید تا بتوانند به شما کمک کرده و زیاد تحت فشار قرار نگیرند.

  1. نمی‌توانید همه را شاد کنید

این حقیقت را بپذیرید و از تلاش کردن دست بردارید. در زمان آماده شدن برای ازدواج، افراد زیادی که هنوز با یکدیگر آشنایی کاملی ندارند، برای مدت کوتاهی دور هم جمع شده و در مسیر رسیدن به یک هدف حرکت خواهند کرد؛ خانواده، نزدیکان و دوستان هر دو طرف، در این مدت با هم آشنا می‌شوند و در میان این شلوغی‌ها، ممکن است اختلافاتی نیز رخ بدهند. ممکن نیست که بتوان خواسته‌های همه را برآورده کرد.

با این مشکلات کاملا طبیعی برخورد کرده و تلاش نکنید که برای تمام مشکلات راه حل پیدا کرده و همه را شاد نگه دارید. فراموش نکنید که عروسی متعلق یه شما است و شما باید شاد باشید.


عروس خانم‌ها بخوانند : ۵ نکته مهم که عروس خانم‌ها باید برای روز عروسی در نظر داشته باشند

  1. تعادل را فراموش نکنید

موارد بسیاری برای برنامه ریزی کردن وجود دارند. وقت کم است و شما می‌خواهید تا همه چیز عالی باشد. یک عروسی عالی و یک خانه ی بی نقص؛ تلاش شما قابل تقدیر است. فقط برای انجام این کار‌ها خود را از بین نبرید. کمی‌از انرژی خود را، برای بعد از عروسی و برای زندگی جدید نگه دارید. حفظ تعادل برای شما مفید خواهد بود.

به طور خلاصه، در برنامه ریزی‌های خود دقیق باشید، اما کمال گرایی را کنار بگذارید. در مقابل مسائلی که نمی‌توانید آن‌ها را حل کنید، خون سردی خود را حفظ کرده و به خود یادآوری کنید که نباید با احساسات خود حرکت کنید.

  1. از واقعیت فاصله نگیرید

از یک طرف، تصوراتی در ذهن شما وجود دارند و از طرف دیگر باید محکم رو پا‌های خود به ایستید. جزئیات مهم هستند، اما زمان  نیز کم است و مشکلات نیز می‌توانند پیچیده باشند. ممکن است شما در حال انتخاب  تزئینات میز‌ها باشید و همسرتان در حال  هدیه گرفتن برای شما. از طرف دیگر باید تولد پدر شوهر خود را به خاطر سپرده و به وقتی که از آرایشگاه گرفته اید نیز برسید.

در گوشه ای از ذهن خود همه این اتفاقات را تنها یک بازی در نظر بگیرید.

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.