زیبـایـیزیباییعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

خانم ها به انجام کدام عمل های زیبایی تمایل بیش تری دارند؟

عمل بینی، سینه، صورت، گردن و شکم محبوب ترین عمل‌هایی زیبایی در میان خانم‌ها هستند.

هر ساله تعداد افرادی که به خاطر دغدغه‌های زیبایی اقدام به انجام عمل‌هایی زیبایی می‌کنند در حال افزایش است. تا چندین سال قبل زمانی که صحبت از عمل زیبایی می‌شد تنها عمل بینی به ذهن افراد خطور می‌کرد، اما امروزه برای نقاط مختلفی از بدن می‌توان عمل‌های زیبایی متفاوتی انجام داد.

بر اساس نظر متخصصین «بیش ترین دغدغه زیبایی افراد در ناحیه صورت و فرم بینی است. البته هر چه قدر هم که عجیب به نظر برسد بعد از عمل بینی بزرگ ترین دغدغه زیبایی افراد عمل ران‌ها است». پس از آن نیز جراحی باسن، شکم و بزرگ کردن، کوچک کردن و بالا کشیدن سینه بیش ترین محبوبیت را در میان عمل‌های زیبایی دارند.

محبوب ترین عمل‌های زیبایی در میان افراد به این صورت هستند:

  • عمل بینی

امروزه عمل بینی در میان خانم‌ها و آقایان بیش ترین آمار را به خود اختصاص داده است. زمانی که می‌خواهید بینی خود را عمل کنید باید هم از نظر عملکرد و هم از نظر زیبایی شناسی به آن توجه کنید؛ به این معنا که هم مشکلات تنفسی باید رفع شوند و هم ظاهر بینی به شکل مورد علاقه فرد تغییر یابد. همزمان با باز شدن راه تنفسی بینی، مشکل نفس کشیدن از دهان رفع می‌شود. معمولا مشکل خر و پف نیز با عمل بینی حل شده و یکی از دلایل مشکلات سینوزیتی نیز از میان برداشته می‌شود. به همین دلیل نباید عمل بینی را تنها از جنبه زیبایی مورد بررسی قرار داد.

  • جراحی باسن ( بزرگ کردن)

به دلیل ساختار و ژنتیک انسان‌ها، فرم بدن هر انسانی با دیگری متفاوت است. همان طور که می‌توان سینه را با عمل جراحی بزرگ و کوچک کرد، باریک کردن کمر و پر کردن ران‌ها نیز ممکن است. عمل بزرگ کردن و بالا کشیدن باسن با انجام روش‌های متفاوتی مانند لیپوساکشن در ناحیه کمر، تزریق چربی در ناحیه ران‌ها و یا قرار دادن پروتز در باسن صورت می‌گیرد. با پیشرفت روش‌های مختلف تعداد افرادی که عمل زیبایی باسن انجام می‌دهند نیز در حال افزایش است.


همچنین بخوانید :    Ultherapy روشی جدید برای لیفتینگ ( کشیدن پوست )

  • جراحی صورت و گردن

در ناحیه صورت قسمت‌های مختلفی وجود دارد، به همین دلیل کوچک ترین ویژگی‌های منفی در آن می‌تواند فرد را بسیار آزرده خاطر کند. روش‌های متفاوتی برای درمان هم زمان قسمت‌های مختلف صورت مانند: پیشانی، لب‌ها، چانه، گونه‌ها، پلک‌ها، ابرو‌ها و گردن وجود دارد. مهم ترین معیار این عمل‌های زیبایی، رفع چین و چروک‌ها و افتادگی پوست بدون آسیب رساندن به ظاهر طبیعی آن است.

  • کوچک کردن شکم

برای از بین رفتن افتادگی، چربی‌های اضافه شکم برداشته می‌شوند؛ یعنی عمل کوچک کردن شکم انجام می‌شود. در حین انجام این عمل، شل شدگی و پارگی‌های دیواره شکم و لایه عضلات نیز ترمیم شده و شکمی‌صاف حاصل می‌شود. معمولا خانم‌هایی که به دلیل بارداری و یا عوامل دیگر بسیار سریع وزن اضافه کرده و سپس لاغر شده اند، این نوع عمل زیبایی را انجام می‌دهند.

  • عمل بزرگ کردن و کوچک کردن سینه

بزرگ کردن، کوچک کردن و یا بالا کشیدن سینه فرقی نمی‌کند؛ جراحی سینه یکی از عمل‌هایی است که خانم‌ها تمایل زیادی به انجام آن دارند. خانم‌هایی که سینه‌های بزرگ دارند، معمولا به دلیل متناسب نبودن اندازه آن‌ها با سایز بدن، تفاوت سایز بالا تنه و پایین تنه، اذیت کردن بند لباس زیر، فشار آمدن به کتف‌ها، پشت درد و عرق سوز شدن اقدام به کوچک کردن سینه می‌کنند. عمل بالا کشیدن سینه نیز معمولا هم زمان با کوچک کردن آن‌ها صورت می‌گیرد. حتی گاهی سینه‌ها بیش تر از کوچک شدن به بالا کشیدن نیاز دارند. عمل بزرگ کردن سینه‌ها نیز در بالا رفتن اعتماد به نفس فرد بسیار تاثیر گذار است.


همچنین بخوانید :   جوان سازی پوست با دستگاه اسکارلت بدون عوارض جانبی

منبع
elele
برچسب ها

مریم رزاقی

مریم رزاقی هستم آی تی من ،24 ساله و در تبریز زندگی میکنم. به مطالعه،فلسفه،روانشناسی، طبیعت، سفر ،موزیک و آدم های جالب علاقه دارم! در حال حاضر با تمام انرژی به کار تولید محتوا و سئو میپردازم.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.