روان شناسیسلامتلیلی (عاشقانه ها)مهربانو (روابط)

چگونه مردها را به کنترل خودمان در بیاوریم ! خانم ها بخوانند

حتما شما هم این مثل را شنیده اید که می‌گویند : زن می‌تواند مرد را مانند موم در دست داشته باشد. با این که مردها از نظر ظاهری خشن و غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسد؛ اما تنها با چند تکنیک ساده می‌توانیم آن‌ها را در اختیار بگیریم. در ادامه همراه ما باشید تا از این تکنیک‌ها بیش تر بدانیم.

گفته خود را صریح بیان کنید

برخی از خانم‌ها تصور می‌کنند همسرشان توانایی ذهن خوانی دارد و به همین دلیل هیچ گاه خواسته‌های خود را صریح بیان نمی‌کنند. مثلا اگر دوست دارید با همسرتان بیش تر به گردش بروید، خواسته خود را این گونه بیان کنید:« وقتی با هم برای بیرون رفتن آماده می‌شویم، علاقه من به تو چندین برابر خواهد شد»


همچنین بخوانید :    آیا عشقی که در ازدواج از بین رفته است دوباره زاده می‌شود؟

از جملات مثبت استفاده کنید

بهتر است به جای استفاده از لغات و جملات منفی، تا جایی که می‌توانید از لغات مثبت استفاده کنید. ممکن است همسر تان کارهایی مانند شستن ظرف‌ها و یا اتو کردن لباس‌ها را به درستی انجام ندهد که وظیفه شما در این مواقع تشویق کردن است، نه طعنه زدن!

به او پاداش دهید

اگر به مردها پاداش دهید، آن‌ها برای انجام کارها ترغیب خواهند شد. به طور مثال به او بگویید اگر به من امروز کمی‌کمک کنی، ‌برای تو سوپرایزی ویژه آماده می‌کنم. سوپرایز شما می‌تواند پختن غذای مورد علاقه او باشد.

او را تحسین کنید

یکی از وظایف مهم همه خانم‌ها، بالابردن اعتماد به نفس مردان می‌باشد. اگر از همسر خود تعریف و تمجید  نمایید، او را برای انجام آن کار ترغیب خواهید کرد.

 


همچنین بخوانید :   با این چند روش ساده، شریک زندگی خود را ارزیابی کنید !

برچسب ها

سپیده صالحی

سپيده هستم؛ دانش آموخته كارشناسي ارشد، رشته پژوهش هنر. عاشق تدريس كردنم. به هنر، ادبيات و تاريخ باستان علاقه مندم و سال ها در زمينه نقاشي موزاييك فعاليت كردم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.