آرایشزیبـایـیزیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

هر آنچه که در مورد میکروبلیدینگ باید بدانید

مدل ابرو بر روی سن و حالات چهره شما تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. به طور مثال مدل ابرو می‌تواند سن تان را کم تر و یا بیش تر و یا حالات چهره شما را متعجب، عصبی و یا جذاب نشان دهد.در صورت انجام نادرست روش میکروبلیدینگ که موثر ترین و رایج ترین روش فرم دهی ابرو در سال‌های اخیر می‌باشد، با ظاهری ناخوشایند رو به رو خواهید شد. به همین دلیل برای آگاهی بیش تر در مورد این روش و به دست آوردن نتایج بهتر، از متخصص این موضوع  سونا تونجا (Suna Tunca) در مورد  جزییات روش  میکروبلیدینگ سوال کردیم.

جدید ترین روش‌ها ی مویی برای فرم دهی ابرو

در ۲ سال اخیر،  اغلب از روش میکروبلیدینگ برای فرم دهی ابرو استفاده می‌شود . این روش به دلیل ظاهر طبیعی و کوتاه بودن مدت زمان انجام آن، به روش‌های دیگر ترجیح داده می‌شود. یکی از خصوصیات مثبت این روش، این است که دائمی‌نبوده و امکان تغییر آن وجود دارد؛ در حالی که سایر روش‌های مورد استفاده، دائمی‌هستند.

مناسب ترین روش کدام است ؟

اول از همه باید از ساختار و فرم  طبیعی  ابرو آگاه باشیم. کاشت با  تراکم زیاد  برای کسانی که ابرو‌ها ی کم پشت و روشن دارند، ظاهری مصنوعی در چهره ی آن‌ها ایجاد خواهد کرد. مهم ترین ویژگی این روش، طبیعی بودن آن است. در این روش برای انتخاب رنگ و نحوه انجام کار، به طبیعی بودن اهمیت بسیاری داده می‌شود.

چه عاملی باعث می‌شود تا ماندگاری این روش در برخی افراد بیش تر و در برخی کم تر باشد ؟

فرم دهی ابرو‌ها در ۳ مرحله انجام می‌شود. در مرحله ی اول با مداد ابرو مدل  آن طراحی شده و طبیعی ترین و مناسب ترین مدل برای فرم صورت را انتخاب می‌کنیم. سپس با کرم بی حس کننده، قسمت مورد نظر را بی حس کرده و ۲۰ دقیقه صبر می‌کنیم. بعد از اتمام کار،  سرم رنگ اصلی را نیز اعمال کرده و  ۱۵ دقیقه ی دیگر صبر می‌کنیم .  در نهایت بعد از ۱ ساعت، کار فرم دهی ابرو تکمیل شده و بعد از ۳ هفته ترمیم ابرو انجام می‌شود که ممکن است تفاوت‌هایی در حفظ فرم ابرو در افراد مختلف باتوجه به ساختار پوست وجود داشته باشد؛ اما اغلب بعد از ترمیم، این مشکلات نیز از بین می‌روند. این روش  به مدت ۱ الی ۱٫۵ سال قابل استفاده می‌باشد .

مهم ترین اشتباهات در انجام این روش کدامند ؟

انتخاب رنگ در این روش می‌تواند با اشتباه همراه باشد. با این اشتباه رنگ ابرو‌ها متمایل به قرمز یا خاکستری می‌شود.  انتخاب رنگ با کیفیت و مناسب با رنگ طبیعی ابرو بسیار مهم است. هم چنین نباید این روش به عمق زیادی در زیر پوست اعمال شود؛ زیرا اگرسطحی تر اعمال شود ، ماندگاری رنگ بیش تری خواهد داشت.


مقالات مرتبط : چند توصیه برای داشتن ابروهای زیبا چگونه ابرو‌های زیبا و مرتبی داشته باشیم

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.