تناسب اندامزیباییسلامتعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)ورزش

شکم عضلانی و ab crack زنـان

با مشاهده تصاویری از ab crack (دو خط موازی فرورفته در زیر هر کدام از سینه‌ها، در طول معده و در روی شکم) که امروزه از طرف برخی برندها در دنیای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند، این سوال به ذهن خطور می‌کند که چرا زنان خواهان بدنی عضلانی هستند؟

 امروزه زنانی که علاقه به داشتن بدنی عضلانی دارند تمرین‌های تقویت عضلات شکم را انجام می‌دهند. آن‌ها علاوه بر عضلات شکم، برای ایجادab crack  به باشگاه ورزشی می‌روند. تصاویری که مانکن زیبا امیلی راتایکوفسکی از ماهیچه‌های شکم و ab crack خود به اشتراک می‌گذارد به الگویی برای زنان تبدیل شده است. دکتر بولنت جهانتیمور متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، مطالبی را در مورد زنانی که علاقه به داشتن شکمی‌عضلانی، ab crack   و بدنی عضلانی دارند، بیان کرده است که در ادامه مطلب می‌خوانیم:

تلاش زنان برای داشتن عضلات شکم کاملا مربوط به ظاهر می‌باشد

در ۳ تا ۴ سال اخیر عمل جراحی عضلات شکم را اغلب روی بیماران مرد انجام داده و نتایج موفقیت آمیزی کسب کرده ایم. در این میان مراجعه کننده‌های زنی نیز برای انجام عمل جراحی عضلات شکم داشته ایم. اما در دوران اخیر تعداد بیماران زن رو به افزایش است. همچنین با افزایش تصاویر ab crack   در دنیای مجازی، علاوه بر جراحی عضلات شکم، جراحی ایجاد خطوط فرورفته در شکم نیز رواج یافته است. با وجود این که داشتن بدنی عضلانی به معنای ظاهری زیبا می‌باشد، اما معمولا زنان بدنی خوش فرم، ظریف و تا حدودی انحنادار را ترجیح می‌دهند. زیرا زن همیشه تمثیلی از ظرافت بوده است؛ مادر، لطیف، حساس و فهیم.

او نه تنها با بدن خود بلکه با عقل خود نیز در مبارزه پیروز می‌شود. اما در دنیای امروز به دلیل این که تعداد زنان شاغل افزایش یافته است و آن‌ها در تمام بخش‌های حرفه ای همانند مردان دارای پتانسیل انجام کارها می‌باشند؛ این مساله آن‌ها را به داشتن ظاهری قوی تر تشویق می‌کند. به طور خلاصه می‌توان گفت این موضوع کاملا مربوط به ظاهر می‌باشد. داشتن ظاهری قوی با بدنی عضلانی و پر انرژی امکان پذیر است. به همین دلیل تعداد زنانی که ورزش می‌کنند و برای داشتن ظاهری پر انرژی تلاش کرده و خواهان عضلات شکم و  ab crack هستند رو به افزایش است.

عمل جراحی عضلات شکم برای بیماران زن در فصل تابستان معمولا به میزان قابل توجهی افزایش می‌باید.


همچنین بخوانید :    اگر ورزش را رها کنید چه اتفاقی برای بدن شما می‌افتد ؟

داشتن ظاهری شاداب، پر انرژی، قوی، مقاوم و غیر قابل شکست&#۸۲۳۰;

در واقع زنان شبیه مردان نمی‌شوند، بلکه تنها خواسته آن‌ها داشتن ظاهری شاداب، پر انرژی، قوی، مقاوم و غیر قابل شکست در بدنی زیبا است. اکثر بیمارانی که به مطب من مراجعه می‌کنند افرادی هستند که ورزش می‌کنند، اما نمی‌توانند به ظاهر دلخواه خود در مورد عضلات شکم  برسند. داشتن ab crack و عضلات شکم نیازمند یک برنامه غذایی پایدار، برنامه سنگین تمرین و ورزش می‌باشد. باید سال‌ها با حفظ این برنامه دشوار ورزش کرد. جراحی زیبایی یک راه حل بسیار سریع برای این  مساله است. کسانی که فرصت ورزش کردن ندارند و یا با انجام تمرین‌های ورزشی شکم نمی‌توانند به نتیجه مطلوب خود برسند، در عرض یک ساعت با عمل جراحی عضله  شکم به ظاهری متناسب  و زیبا دست می‌یابند.

عضلات  شکم و ab crack چگونه ایجاد می‌شود؟

در ناحیه شکم و ناف همه ما عضله وجود دارد. اما به دلیل وجود لایه‌های چربی روی آن‌ها و در صورتی که تمرین‌هایی برای تقویت این عضلات انجام نشده باشد، برجستگی آن‌ها دیده نمی‌شود. هدف از انجام عمل زیبایی عضلات شکم، دادن فرم عضله به این چربی‌ها است. به این ترتیب ظاهری عضلانی در این قسمت ایجاد می‌شود. برای ایجاد ab crack نیز همین روند را بر ناحیه ای روی معده انجام می‌دهیم. دکتر جهانتیمور در ادامه می‌گوید: « ظاهر عضلانی و ab crack  را می‌توان به میزان دلخواه بیماران اعمال کرد.»


همچنین بخوانید :   ۳ راهکار مفید برای جلوگیری از مصدومیت در تمرینات بدن سازی

منبع
cosmopolitanturkiye
برچسب ها

الهه افهامی

الهه افهامی هستم و حدودا ۴ سالی است که که در زمینه وبلاگ نویسی و تولید محتوا فعالیت می کنم. نوشتن تنها کار من نیست، بلکه یکی از علایق من هم هست و حالم رو خوب می کنه. سفر و کسب تجربه های جدید رو خیلی دوست دارم و سعی می کنم همیشه اطلاعات ام رو در هر زمینه ای به روز نگه دارم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.