زیبـایـیزیباییعمل های زیباییکیمیای هستی (سبک زندگی)

استفاده از روش تار عنکبوت برای فرم دهی به سینه بدون عمل جراحی

با توجه به نظرات متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

  1. امروزه روشی وجود دارد که بدون عمل جراحی، بخیه و چاقو باعث فرم دهی به سینه‌های شما می‌شود.به گفته دکتر بولنت جهان تیمور، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، عمل جراحی بزرگ کردن سینه جزء بیش ترین عمل‌های جراحی انجام شده در سطح جهان می‌باشد. او می‌گوید: «برای درمان افتادگی سینه‌ها می‌توان از روش تار عنکبوت کمک گرفت. هم چنین با تزریق چربی می‌توان اندازه سینه‌ها را بزرگ تر کرد» . سینه‌هایی که بسیار کوچک هستند را می‌توان  با گذاشتن پروتز سینه یا به زبان عامیانه سیلیکون سینه به فرم و اندازه دلخواه تبدیل کرد. اما برخی افراد به دلیل ترس از عمل جراحی حاضر نمی‌شوند که سینه‌هایشان را با این روش بزرگ کنند.
بدون عمل، سینه‌هایی زیبا داشته باشید

روش تار عنکبوت نه تنها برای صورت، بلکه برای تمام قسمت‌های بدن قابل اجرا می‌باشد. دکتر جهان تیمور چگونگی انجام این روش را این گونه بیان می‌کند: «با توجه به ساختار آناتومیک سینه‌ها می‌توان گفت آن‌ها ساختاری مشابه تار عنکبوت دارند. داخل ساختار سینه بافت ماهیچه ای وجود ندارد و عامل بزرگی و سفتی آن، چربی و سایر بافت‌ها می‌باشند. به مرور زمان و در اثر جاذبه زمین این ساختار مشابه تار عنکبوت شل می‌شود. ما با روش تار عنکبوت این بافت‌ها را تقویت می‌کنیم. این روش موجب جمع و جور شدن سینه می‌شود. سپس به دلخواه بیمار چربی بدن خود شخص را که از نظر سلول‌های بنیادی غنی شده است با سوزن‌های میکرو به سینه تزریق می‌کنیم».


مقاله مرتبط : نکاتی که باید در مورد پروتز سینه بدانید

سینه‌های طبیعی و خوش فرم بسیار زیباتر از سینه‌های بزرگ و غیر طبیعی

دکتر جهان تیمور می‌گوید:« معمولا بیماران سینه‌هایی طبیعی و خوش فرم را ترجیح می‌دهند. سینه‌هایی با ظاهری قالب مانند، دارای جای بخیه و خیلی بزرگ مورد پسند آن‌ها نیست.» او می‌افزاید:« در روش تار عنکبوت برشی در سینه ایجاد نمی‌شود. در نتیجه، جای بخیه ای وجود ندارد. چربی که به سینه تزریق می‌شود از بدن خود بیمار گرفته می‌شود.

بنابراین، هیچ خطری بیمار را تهدید نمی‌کند و سینه از نظر ظاهری کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. از طرفی مثلا اگر چربی مورد نیاز از ناحیه شکم بیمار گرفته شود باعث لاغرتر شدن این قسمت نیز خواهد شد. تمام خاصیت‌های درمانی سلول‌های بنیادی موجود در چربی بدن بیمار و همه امتیازات بافت کلاژن که در اثر روش تار عنکبوت به بدن شخص وارد شده است، روز به روز افزایش یافته و در ناحیه سینه خود را نشان می‌دهد».

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.