استایلزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

اینگونه لباس بپوشید تا جذاب تر به نظر برسید!

ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با جذابیت و راه‌های جذاب به نظررسیدن با شما صحبت کنیم. برای جذابیت لازم نیست حتما آرایش سنگین داشته باشید و یا کار خاص و عجیبی انجام دهید. تنها کافی است که چند دستورالعمل ساده را به کار بگیرید.  در ادامه همراه ما باشید تا از این راه‌ها بیش تر بدانیم.

کفش‌های پاشنه بلند

یکی از راه‌های ساده برای زیباتر به نظر رسیدن، استفاده از کفش‌های پاشنه بلند می‌باشد. جالب است بدانید استفاده از کفش‌های پاشنه بلند نه تنها بر جذابیت شما از دید جنس مخالف،‌ بلکه حتی از دید هم جنس‌های شما نیز تاثیر گذار می‌باشد.

زنانی که از کفش‌های پاشنه بلند استفاده می‌کنند، نه تنها در ظاهر بلکه در نحوه راه رفتن نیز تفاوت‌هایی را با دیگران خواهند داشت، به همین دلیل جذاب تر دیده می‌شوند.

تاثیر رژ لب

عدم استفاده از رژ لب، می‌تواند افراد را رنگ پریده و بی حال نشان دهد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگی متناسب با رنگ پوست تان، استفاده کنید.

لباس مشکی

مطابق با تحقیقات انجام شده در حوزه مد و تاثیر گذاری رنگ‌ها، رنگ مشکی می‌تواند جذاب ترین رنگ در میان تمامی‌رنگ‌های دیگر باشد. این رنگ در دسته رنگ‌های کلاسیک است و می‌تواند جذابیت افراد را چند برابر نماید.


همچنین بخوانید :   کدام مدل شلوار جین مناسب اندام شما می‌باشد؟

اعتماد به نفس

هر لحظه ای که به خود اعتماد داشته باشید از بیرون به مراتب اثر گذار تر و جذاب تر به نظر خواهید رسید . اعتماد به نفس برای یک انسان از بسیاری از موارد دیگر مهم تر می‌باشد . با اعتماد و احترامی‌که برای خویشتن قائل هستید، هم به آرامش درونی دست می‌یابید و هم از بیرون بسیار جذاب تر به نظر خواهید رسید

نظافت و آراستگی در کفش

اگرچه در موارد قبلی لزوم استفاده از کفش‌های پاشنه بلند را توضیح دادیم؛ اما لازم است بدانید گاهی حتی بدون استفاده از کفش‌های پاشنه بلند نیز می‌توان جذاب به نظر رسید. به طور مثال اگر استفاده از کفش‌های اسپورت را ترجیح می‌دهید، تنها کافی است آن را تمیز کرده و کثیفی‌های آن را پاک نمایید.

لباس قرمز

بررسی‌های علمی‌نشان می‌دهد رنگ قرمز برای جنس مخالف به مراتب جذابیت بیش تری دارد. اگر می‌خواهید که شخص مقابل تان به میزان زیادی تحت تاثیر شما قرار بگیرد، می‌توانید از رنگ قرمز استفاده کنید . از این رنگ می‌توانید در  لباس ، بلوز و یا فقط زیور آلالت قرمز رنگ استفاده کنید .

قرمز رنگ عشق و شور و اشتیاق است از این رو در شخص این احساسات را برانگیخته کرده و باعث می‌شود شخص مقابل جذاب تر به نظرمان رسد .

لباس‌های چسبان

خانم‌هایی که اندام متناسبی دارند، می‌توانند با استفاده از لباس‌های چسبان خود را جذاب تر نشان دهند . در حقیقت، لباس‌هایی که انحناهای هیکل  زنانه را جلوه می‌دهند،  در نظر جنس مخالف همیشه جذاب تر خواهند بود. بدین منظور لباس‌هایی مانند پیراهن‌های تنگ و بلوز دامن‌های چسبان می‌توانند در این زمینه به ما کمک کنند .


همچنین بخوانید :   استایل‌های زنانه ای که مردها عاشق آن هستند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.