استایلزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

خانوم هایی که کوتاه قد هستند اینگونه لباس بپوشند تا کشیده تر دیده شوند

اگر زنی ریز اندام یعنی قد کوتاه با استخوان‌های ریز هستید حتما این مطلب را بخوانید. ما با توجه به استایل زن‌های معروف با قد کم تر از ۱۶۰، به شما می‌گوییم که چگونه لباش بپوشید تا بلندتر دیده شوید.

زنان ریز اندام باید در انتخاب لباس و زیور آلات با حساسیت رفتار کرده و به بعضی نکات خیلی توجه کنند. تا زمانی که از نسبت‌های بدن خود آگاه هستید و با توجه به آن لباس می‌پوشید، هیچ مانعی برای این که پوشش بی نقصی داشته باشید، وجود ندارد. ناگفته نماند که برخی از برند‌ها دارای کلکسیون مختص زنان قد کوتاه هستند.

کایلی مینوگ (Kylie Miongue )

چه کسی می‌گوید:« زنان قد کوتاه نمی‌توانند لباس بلند بپوشند؟» آیا به نظر شما کایلی مینوگ با قد ۱٫۵۲ این سخن را نقض نمی‌کند؟ با آغاز فصل عروسی‌ها و مهمانی‌ها، پوشیدن لباس‌های بلند، حق زنان ریز اندام نیز هست. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید مدل لباس تان است. لباس باید در قسمت سینه باز باشد. در این صورت، قسمت گردن نیز باز بوده و بدن تان بلند تر از آن چه که هست دیده می‌شود.

در ضمن مدل موی کایلی را نباید نادیده گرفت؛ او موهای خود را که دارای بلندی مناسبی هستند به شکل حجم داری، باز گذاشته است. فراموش نکنید که موهای خیلی بلند شما را کوتاه تر نشان می‌دهد.

اوا لونگوریا (Eva Longoria)

یکی از مهم ترین توصیه‌هایی که می‌توانیم به زنان قد کوتاه داشته باشیم این است که «هرگز کفش‌هایی که در قسمت مچ، بند دارند را انتخاب نکنید.» کفش‌هایی که از مچ بسته می‌شوند به دلیل این که یک برش در پا ایجاد می‌کنند، قدتان را کوتاه تر نشان می‌دهند. هر چه قدر هم که به این مدل کفش‌ها علاقه داشته باشید، اجازه ندهید تا آن‌ها باعث شوند قدتان کوتاه دیده شود. می‌توانید از مدل کفش‌های اوا لونگوریا با قد ۱٫۵۴  برای انتخاب کفش الهام بگیرید.


همچنین بخوانید :   استایل‌های شیک امیلیا کلارک روی فرش قرمز ( Emilia Clarke )

شکیرا(Shakira)

فراموش نکنید که دامن‌های کوتاه بهترین دوست شما هستند. دامن‌ها یا پیراهن‌های کوتاه که قد را بلندتر نشان می‌دهند، اگر با کفش‌های مناسبی ست شوند شما را خیلی جذاب خواهند کرد. می‌توانید شکیرا با قد ۱٫۵۷ را الگوی خود قرار دهید. او یک دامن کوتاه که تا بالای نافش ادامه دارد را با یک بلوز نیم تنه کوتاه ست می‌کند.

لی میشل(Lea Michele)

لباس‌های تنگ که خطوط بدن تان را نمایان می‌کنند باعث می‌شوند که بلند تر به نظر برسید. اگر بگوییم با تمام لباس‌های گشاد خود خداحافظی کنید، اغراق نکرده ایم. لی میشل با لباس صورتی خود که به طور بی نقصی بدنش را پوشانده است، بلند تر از ۱٫۵۷ دیده می‌شود.

راشل بیلسون( Rachel Bilson)

زنان ریز اندام هنگام انتخاب شلوار باید بیش تر دقت کنند. آن‌ها باید از پوشیدن شلوارهای کوتاه پرهیز کنند. راشل بیلسون با قد ۱٫۵۵ معمولا شلوارهایی را انتخاب می‌کند که کمی‌پایین تر از مچ پایش قرار می‌گیرد. این شلوارها در بلندتر نشان دادن او نقش مهمی‌دارند.

ونسا‌هاجنز (Vanessa Hudgens)

دامن‌هایی که تا بالای ناف ادامه دارند بزرگ ترین نجات دهنده شما خواهند بود. این مدل‌ها امسال خیلی مد شده و تقریبا در کلکسیون همه برند‌ها موجود هستند. این مدل دامن‌ها را می‌توانید با نیم تنه‌های کوتاه ست کنید. اعتماد به نفس وانسا‌هاژنز بعد از پوشیدن این مدل دامن‌ها، از لبخند او مشخص می‌شود.


همچنین بخوانید :    لباس‌های چرم را چگونه ست کنیم ؟

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.