جدید ترین هازندگـی سالــمزندگی مدرنکیمیای هستی (سبک زندگی)

۸ راز زندگی سبز از نظر مدل محبوب:گیسل (Gisele)

سفیر محیط زیست سازمان ملل متحد آمریکا، Gisele Bündchen، سبک زندگی دوستی با طبیعت را انتخاب کرده است. این مدل محبوب که منبع انرژی مثبت خود را طبیعت می‌داند، ۸ راز زندگی سبز اش را بیان کرده است. شما نیز می‌توانید از شیوه طبیعت گرای گیسل الهام گرفته و زندگی سبزتری داشته باشید. برای آشنایی با این ۸ راز متن زیر را مطالعه کنید:

احترام به بدن

گیسل که بعد از ترک سیگار برنامه غذایی خود را تغییر داده است، فقط مواد غذایی سالم مصرف می‌کند؛ آن هم صرفا برای رفع نیازهای خود. این مدل محبوب با بدن خود مانند یک معبد، با احترام رفتار می‌کند!

او معتقد است با این روش حس شادابی بیشتری دارد.

گیاه خواری

می‌توان گفت گیسل و خانواده او گوشت قرمز مصرف نمی‌کنند. گیسل با مصرف میوه، سبزی، ماهی و مرغ اورگانیک، کربو هیدرات، چربی و پروتئین مورد نیاز خود را تامین می‌کند و شاید در ماه یک بار گوشت قرمز مصرف کند. خانواده او در باغچه منزل خود میوه و سبزی پرورش می‌دهند و به مواد غذایی ای که مصرف می‌کنند بسیار حساس هستند.

مدیتیشن

با توجه به ژست‌های یوگا که گیسل در اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد، مشخص می‌شود او به مدیتیشن علاقه دارد. او معتقد است مدیتیشن در هر بخشی از زندگی اش او را یاری می‌کند. گیسل با کمک مدیتیشن ذهن خود را آزاد کرده و در لحظه زندگی می‌کند.

ارتباط با طبیعت

پناهگاه مخفی گیسل جنگل‌های گرمسیری Costa Rica است. گیسل که در این جنگل‌ها به جلسات ذن ملحق می‌شود، با راه رفتن با پای برهنه تمام انرژی منفی را از بدن خود دور می‌کند.


حتما بخوانید : ۹ کلید طلایی برای داشتن زندگی سالم و شاد

ورزش کردن در دل طبیعت

راز تناسب اندام این مدل عاشق طبیعت، خود طبیعت است. گیسل که در دل طبیعت احساس شادابی می‌کند، انجام ورزش‌هایی مانند یوگا، مدیتیشن، اسب سواری و کوهنوردی را ترجیح می‌دهد.

جذاب و سالم

گیسل برخلاف نگرش کلی معتقد است یک زن سالم بسیار جذاب نیز می‌باشد. گیسل با سبک زنگی سالم، رفتار طبیعت دوستانه، انرژی مثبت و اندام متناسب خود الگوی یک زن مدرن و جذاب است.

مقابله با استرس

گیسل راه حل مقابله با استرس و مشغله‌های روزانه را طبیعت می‌داند. او با یک نفس عمیق، از نو با جهان هستی ارتباط برقرار می‌کند. با گوش دادن به صدای پرندگان سعی می‌کند بر روی افکار مثبت تمرکز کند. گیسل که فلسفه زندگی اش داشتن انرژی مثبت است، در واقع، برای مقابله با استرس جهان هستی را در آغوش می‌گیرد!

شعار زندگی

این مدل محبوب که آگاهی بسیار خوبی در مورد محیط زیست دارد، این شعارها را سر لوحه زندگی خود می‌داند: « من نور هستم. من عشق هستم. من بخشی از جهان هستی هستم. نه برای آسیب رساندن، بلکه برای اصلاح کردن این جا هستیم. برای عشق ورزیدن این جا هستیم، نه برای از بین بردن. برای خلق کردن این جا هستیم. » گیسل که معتقد است هر کاری را باید با ایمان قلبی انجام داد، تمام سعی خود را برای حفظ طبیعت می‌کند.


حتما بخوانید : چگونه در عرض ۱۴ روز زندگی سالم تری بسازیم ؟

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.