انواع استایل های رسمی و غیر رسمی با کفش های اسپرت

0
4
کفش های اسپرت

استایل اسپرت، امروزه در میان بسیاری از افراد طرفداران خاص خود را دارد. البته، قبل از استفاده از لباس های اسپرت، باید نکاتی کاربردی در رابطه با آن ها را بدانید. در ادامه همراه ما باشید تا از نکانی کاربردی برای ست کردن کفش های اسپرت با شما صحبت کنیم.

کفش اسپرت با شلوار

کفش های اسپرت

برای استفاده از کفش های سپورت با شلوار، می توانید از رنگ های تیره برای شلوار، از رنگی متضاد مانند زرشکی برای پالتو و از یک کیف جیر کتابی در کنار کفش اسپرت خود استفاده نمایید. در این حالت حتی می توانید از یک انگشتر ساده و اسپرت نیز، برای تاثیر گذاری بیش تر استایل خود بهره ببرید.

کفش اسپرت و پیراهن

کفش های اسپرت

برای پوشیدن پیراهن با کفش های اسپرت، بهتر است از جنس های تریکو استفاده نمایید. علاوه بر این با استفاده از یک خز کوتاه و کیفی بند دار، می توانید زیبایی استایل خود را چندین برابر نمایید. ساعت بند چرمی نیز بی شک می تواند یکی از تاثیر گذار ترین اجزای استایل شما باشد.

کفش اسپرت با دامن تنگ راسته

کفش های اسپرت

برای استفاده از کفش های اسپرت در مکان های رسمی، می توانید آن را با یک دامن تریکوی ظریف و تا زانو ست کنید. انواع بارانی ها در این حالت جلوه ای متفاوت به استایل شما می دهد. در آخر هم پیشنهاد می کنیم از گردنبندهای ساده و بزرگ برای زیبایی بیش تر استایل خود بهره ببرید.


مقاله مرتبط : چگونه یک لباس سفید را مناسب با استایل های مختلف ست کنیم ؟


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید