استایلزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

خانم ها با این ترفند های فوق العاده اندام خود را لاغر تر نشان دهید

آیا می‌خواهید اضافه وزن خود را پنهان کنید؟ در این مطلب ما ترفند‌هایی برای لاغرتر نشان دادن اندام را به شما خواهیم گفت، با ما همراه باشید:

زمانی که لباس‌هایی تنگ می‌پوشید، همه در مورد اضافه وزن شما صحبت می‌کنند. همه ما نمی‌توانیم اندامی‌استاندارد داشته باشیم، اما با پوشیدن لباس‌هایی مناسب می‌توانیم عیوب بدن خود را بپوشانیم. با استفاده از لباس‌هایتان اندام خود را لاغرتر نشان دهید.

ترفند‌های لاغرتر نشان دادن اندام: لباس‌های راه راه عمودی

لباس‌های راه راه عمودی، اندام ما را کشیده تر و لاغرتر نشان می‌دهند. شما می‌توانید برای عدم زیاده روی در استفاده از این طرح فقط در بالا تنه یا شلوار مدلی راه راه بپوشید.

ترکیب طرح‌های مختلف

با ترکیب یک بالا تنه طرح دار با شلواری با طرح متفاوت می‌توانید تاثیر جادویی مورد نظر خود را ایجاد کنید.

لباس‌هایی با زیپ وسط

پوشیدن یک لباس راسته با زیپ وسط به دلیل این که توجه را به مرکز بدن شما جلب می‌کند، اندام شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

دامن میدی( بلندی آن از زیر زانو تا بالای مچ می‌باشد)

اگر پاهایتان قسمت عیب دار بدن شما می‌باشند، فرد خوش شانسی هستید! شما می‌توانید از دامن‌های میدی به عنوان یکی از لباس‌های دائمی‌استایل خود استفاده کنید. ظاهر بی عیب این دامن‌ها اندام شما را متناسب تر نشان خواهند داد.

شلوارک فاق بلند

این عقیده که« شلوارک هرگز اندام را زیباتر از آن چه که هست نشان نمی‌دهد، درست نیست!» ست کردن یک شلوارک چسبان در قسمت کمر با یک بلوز سفید اندام شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

از رنگ‌ها و طرح‌های شاد نترسید

نیازی نیست از پوشیدن رنگ‌ها و طرح‌های شاد پرهیز کنید. به خصوص در مورد لباس‌های کوتاه، شما می‌توانید رنگ‌های شاد را انتخاب کنید. رنگ‌ها و طرح‌های شاد جلب توجه کرده و مانع از این می‌شود که عیوب شما به چشم بیایند.

استفاده ار تونیک بلند یا ژاکت بر روی شانه

یکی دیگر از ترفند‌های پوشیدن لباس این است که با پوشیدن تونیک بلند یا انداختن یک ژاکت روی شانه‌ها، ظاهر خود را متناسب تر نشان دهید. با این کار اندام تان بلندتر و لاغرتر به نظر می‌رسد.

رنگ مشکی

زمانی که در انتخاب لباس دچار تردید هستید، سر تا پا مشکی بپوشید. هیچ لباسی به اندازه یک ست مشکی اندام شما را لاغر نشان نمی‌دهد.

ظاهری سر تا پا تابستانی

رنگ دیگری که به اندازه رنگ مشکی ظاهر شما را زیبا نشان می‌دهد، رنگ سفید است. این رنگ از رنگ‌های رایج و محبوب فصل تابستان می‌باشد. ست کردن یک دامن تنگ با بلوزی دکمه دار اندام شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

رها کنید!

در صورتی که بلوزتان را روی دامن یا شلوارک خود رها کنید، اندام تان لاغرتر به نظر خواهد رسید. حواس تان باشد که بلوزتان روی باسن تان را پوشانده و دامن یا شلوارک تان بالای زانو باشد.


حتما بخوانید :با این ۸ توصیه استایلی همیشه شیک و آراسته باشید

کمربند‌های براق

یکی دیگر از ترفند‌های پوشش لباس، استفاده از کمربند یا نوارهای براق و رنگی می‌باشد. در صورتی که آن‌ها را با زیور آلات همرنگ ست کنید، ظاهری بسیار زیبا خواهید داشت .

دامن بلند والان دار

برای این که کمرتان را باریک تر نشان دهید تی شرت خود را زیر دامن قرار دهید و قسمت‌های عیب دار ران‌ها را بپوشانید.

از پوشیدن شلوار‌های جین مدل پسرانه و پاره نترسید

شلوار جین از لباس‌های محبوب می‌باشد. پوشیدن یک شلوار جین راحت اندام تان را لاغرتر نشان خواهد داد.

از طرح‌های هندسی استفاده کنید

لباسی با سر شانه‌های گوشه دار و تیز و یا لباسی که در قسمت باسن آن طرح‌های زیادی وجود دارد، باعث می‌شود اندام تان لاغرتر به نظر برسد.

لباس‌هایی با رنگ‌های سایه روشن

لباس دارای رنگ‌های سایه روشن عیوب بدن تان را می‌پوشاند. لباس‌هایی با رنگ سایه روشن، بازیگران ماهری برای پوشش اضافه وزن بدن هستند!

کمرتان را در مرکز بدن قرار دهید

لباس‌های چسبان با داشتن رنگ‌های متفاوت در پهلو‌ها، کمر را در مرکز بدن قرار می‌دهند. در این صورت کمرتان باریک تر و در نتیجه اندام تان لاغرتر دیده می‌شود.

انداختن کت روی شانه‌ها

اگر مشکل شما داشتن اضافه وزن در قسمت بالا تنه باشد، می‌توانید با انداختن یک کت سبک بر روی شانه‌های خود این مشکل را حل کنید. در این صورت لباس تان نیز شیک تر و گرانقیمت تر به نظر می‌رسد.

پوشیدن پیراهن کلاسیکی به فرم A(بالا تنه تنگ و در قسمت دامن گشاد)

حتما باید یک پیراهن به فرمA  در کمدتان داشته باشید. این نوع پیراهن کمرتان را باریک تر و بالاتنه را لاغر نشان می‌دهد. هم چنین دامن والان دار آن عیوب باسن تان را می‌پوشاند.

استفاده از چین در لباس‌ها

با توجه به یک عقیده رایج« لباس چین دار اندام را چاق تر نشان می‌دهد». در صورتی که اگر از چین به شکل مناسبی در لباس استفاده شده باشد تاثیری کاملا بر عکس خواهد داشت. برای مثال: وجود چین در بالای کمر، این قسمت را باریک تر نشان می‌دهد.

موهای صاف و عینک  آفتابی بزرگ

موهای صاف جمع شده در پشت سر و عینک‌های بزرگ شما را ظریف تر نشان می‌دهند. این دو مورد باعث می‌شود گونه‌هایتان زیباتر و لباس تان فوق العاده تر دیده شود.


حتما بخوانید : خانوم‌هایی که کوتاه قد هستند اینگونه لباس بپوشند تا کشیده تر دیده شوند

استفاده از زیور آلات

استفاده از تعداد زیادی گردنبند روی هم به دلیل تضادی که ایجاد می‌کند شانه‌هایتان را کوچک تر نشان داده و ارزش لباس تان را دو چندان می‌کند. فرم مثلثی که گردنبند ایجاد می‌کند، کمر و پاها را نیز باریک تر نشان می‌دهد.

شلوارها و دامن‌های گشاد

یکی از روش‌ها برای پوشاندن عیوب پاها و ران‌ها، شلوار و دامن گشاد می‌باشد. پوشیدن این لباس‌ها باعث می‌شود پاهایتان کمتر جلب توجه کنند.

پیراهن کوتاه مشکی

پیراهن‌های کوتاه مشکی همیشه نقش یک نجات دهنده را در زندگی ما زنان داشته اند. پیراهنی با مدل دلخواه خود بخرید و آن را هر فصل با زیور آلات متفاوتی ست کنید.

دامن کوتاه همراه با تی شرت

دامن‌های کوتاهی که پاهایتان را بلند تر نشان می‌دهند در صورتی که با یک تی شرت ست شوند اندام شما را کشیده تر و لاغر تر نشان خواهند داد.

استفاده از والان در آستین

استفاده از لباس‌هایی با آستین والان دار شما را لاغرتر نشان می‌دهد. به جای استفاده از لباس‌های بلند یا کوتاه، یک لباس والان دار با بلندی متوسط بپوشید .

لباس مدل پیراهن مردانه

هر زن خوش استایلی باید یک لباس مدل پیراهن مردانه در کمد خود داشته باشد. این لباس که هیچ گاه از مد نمی‌افتد برای همه اندام‌ها مناسب می‌باشد.

نیم تنه‌ها

هنگام انتخاب نیم تنه باید دقت کنید که حتما سایز خودتان را انتخاب کنید. این لباس‌ها را با یک دامن بلند یا شلوار ست کنید.

ترکیب نیم تنه با تاپ

می‌توانید نیم تنه گشاد را روی یک تاپ بپوشید. با این روش در حالی که تاپ اضافه وزن تان را می‌پوشاند، نیم تنه گشاد شما را لاغر تر نشان می‌دهد.

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.