استایلزیبـایـیکیمیای هستی (سبک زندگی)مد

۶ مدل لباسی که هر زنی را جذاب تر نشان می دهد

با تاکتیک‌های کوچک اما مهم می‌توانید استایل تان را جذاب تر جلوه دهید! در زیر به این تاکتیک‌ها اشاره خواهیم کرد.راه‌های زیادی برای جذاب تر دیده شدن وجود دارد. نخست باید به خود اعتماد کرده و به طرف مقابل تان این حس را القاء کنید که خودتان را در هر صورتی زیبا می‌بینید!

بعد از این که مسئله اعتماد به نفس را حل کردید، نوبت انتخاب لباس می‌رسد. شما با تاکتیک‌های کوچک اما مهم می‌توانید خود را جذاب تر نشان دهید.

ترکیب پاشنه بلند و شلوار

پا و مچ پا نکته اساسی در جذاب دیده شدن است. به ویژه زمانی که پاها داخل کفش پاشنه بلند قرار گرفته باشند. ترکیب شلوار تنگ به همراه کفش پاشنه بلند شما را در آن واحد به فرد دیگری تبدیل خواهد کرد!

لباس‌هایی که دارای دوخت‌ها و جزئیاتی مشابه لباس زیر هستند

این نوع لباس‌ها و یا بلوزها می‌توانند شما را جذاب تر نشان دهند. از آن جایی که قسمت سینه و کمر در این نوع لباس‌ها مانند گن هستند، جلوه زنانه شما را آشکارتر خواهند کرد.

لباس‌هایی که از قسمت گردن، بند دارند

شانه‌ها از قسمت‌های جذاب هیکل تان می‌باشد. لباس‌هایی که دارای بندهایی از ناحیه شانه هستند به دلیل این که شانه‌ها را بیش تر در معرض نمایش قرار می‌دهند می‌توانند شما را جذاب تر کنند.


حتما بخوانید : مدل لباس‌هایی که اندام تان را کشیده تر نشان خواهد داد

دکلته سینه

دکلته سینه فارغ از بزرگ یا کوچک بودن سایز سینه، هر زنی را جذاب تر نشان می‌دهد. تنها نکته مهم درباره این لباس این است که اندازه آن باید به درستی تنظیم شود.( لباس روی سینه و در قسمت درست قرار بگیرد.)

بندهای نازک

بندهای ظریف روی شانه لباس می‌تواند توجه همه را به شانه‌های جذاب تان معطوف کند.

دکلته پشت

جذاب ترین پیشنهاد این لیست دکلته پشت می‌باشد. برای استفاده از این لباس که یک زن را جذاب تر و ظریف تر نشان می‌دهد، نخست باید پوستی سالم و شفاف داشته باشید. نکته مهم دیگر این است که باید مرز دکلته پشت را به درستی انتخاب کنید. ( دکلته به درستی در جای خود قرار بگیرد.)

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.