عروسیمد

با بودجه محدود نیز می توان جشن عروسی فراموش نشدنی برگزار کرد !چگونه ؟ بخوانید

همسر رویایی خود را یافته اید و در نظر دارید با جشن عروسی فوق العاده به خانه بخت بروید، اما بودجه شما محدود بوده و هزینه‌ها هم زیاد. به همین زودی ناامید شده و در محضر عقد ساده ای برگزار خواهید کرد؟ یا این که جشنی معمولی را قبول می‌کنید؟ در این صورت جشنی که در رویای آن بودید چه خواهد شد؟ باید به شما بگوییم با بودجه ای محدود هم می‌توان جشن عروسی فراموش نشدنی را برگزار کرد!

به خاطر محدودیت بودجه نیازی نیست که عروسی رویایی خود را عقب بیاندازید. ما در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه با بودجه ای محدود عروسی مورد نظر خود را بگیرید.

توجه به تعداد مهمان‌ها:

تالارهای عروسی عموما هزینه‌ها را به ازای هر نفر دریافت می‌کنند. از این رو نباید تعداد میهمانان دعوت شده را از یاد ببرید.

افرادی را که با آن‌ها نسبت نزدیکی ندارید، حذف کنید:

نخست از خانواده خود بخواهید به لیست دعوت تان نگاهی انداخته و افرادی را که زیاد نزدیک نیستند، حذف کنند. بدین ترتیب می‌توانید تعداد مهمانان را کم تر کرده و بودجه اضافی را برای کارهای دیگر هزینه کنید.

غذا را به صورت سلف سرویس سرو کنید:

در این صورت هر شخصی به اندازه خودش غذا می‌کشد و غذا هدر نمی‌رود. چندین نوع غذا و دسر سفارش ندهید تا در هزینه‌ها هم صرفه جویی کرده باشید. تنها مطمئن شوید که کیفیت غذا خوب است. آن گاه خواهید دید که مهمانان تان از همان یک نوع غذا هم بسیار لذت خواهند برد.

وسط هفته هم می‌توانید ازدواج کنید:

شما می‌توانید به جای آخر هفته، مراسم را به وسط هفته موکول کنید. بدین ترتیب می‌توانید از تخفیف تالارها بهره مند شوید. نگران نباشید، کسانی که شما را دوست داشته باشند وسط هفته نیز به عروسیتان خواهند آمد.


عروس خانم‌ها بخوانند : چه کارهایی را نباید در روز عروسی تان انجام دهید؟

با تشریفات مجالس همکاری کنید:

این شرکت‌ها هر چند در نگاه اول پرهزینه به نظر می‌رسند، اما با تخفیف‌هایی که به شما می‌دهند در آخر منفعت بیش تری می‌برید.

عروسیتان را در زمان‌هایی برگزار کنید که قیمت تالارها ارزان تر است:

قیمت تالارها بر حسب فصول متغیر است. مثلا در وسط هفته‌ها و در فصل پاییز و زمستان می‌توان از تالارها تخفیف‌های خوبی گرفت.

عروسی خود را در باغ برگزار کنید:

می‌توانید عروسی خود را در باغ برگزار کنید. بدین طریق در طبیعتی سبز، در کنار تزئینات زیبا و موسیقی، اثر بخشی جشن تان را چند برابر خواهید کرد. چرا که انسان‌ها وقتی در طبیعت باشند به تشریفات اهمیت زیادی نمی‌دهند و بیش تر حواس شان به زیبایی‌های اطراف معطوف می‌شود. مثلا اگر یکی از آشنایان تان در اطراف شهر باغی دارد می‌توانید از او خواهش کنید تا آن جا را در اختیارتان بگذارد. در این صورت در هزینه‌های سنگین تالارها صرفه جویی کرده و شب خاطره انگیزتری را هم می‌سازید.

بودجه تان را تک به تک محاسبه نمایید:

در آخر، کنترل هزینه‌ها را فراموش نکنید. به ریزترین جزئیات توجه و دقت کرده و همه هزینه‌ها را برآورد نمایید.

برچسب ها

سحر مردادی

سحر مردادي هستم . فارغ التحصيل ارشد معماري . علاقه مند به فعاليت در زمينه ي طراحي ، مد و استايل . از نوشتن مطالب مربوط به مد و زيبايي بانوان لذت مي برم .در حال حاضر در زمينه ي توليد محتوا و سئو فعاليت مي كنم . عاشق ورزش پيلاتس و موسيقي هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.